Федерація футболу України привітала дітей із днем Святого Миколая

У день Святого Миколая близько 150 дітей з інвалідністю, дітей героїв АТО та дітей-переселенців отримали подарунки від Федерації футболу України.

19 грудня резиденцією Святого Миколая на кілька годин став Будинок футболу. В рамках соціального проекту «Навколо футболу», який реалізується ФФУ спільно з Благодійним фондом «Розвиток футболу України», цього дня близько 150 дітей з інвалідністю, дітей героїв АТО та дітей-переселенців з окупованої частини України завітали до ФФУ, де для них влаштували справжнє свято.

Фото Павла Кубанова

Тут усе було по-справжньому: і Святий Миколай, який вітав присутніх, і конкурси, нагородою в яких були футбольні м’ячі, і дитячі посмішки та сміх. І, звичайно ж, святкові подарунки.

Дітей привітали перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, головні тренери юнацьких збірних України U-17 та U-19 Володимир Єзерський та Сергій Попов.

Фото Павла Кубанова

«Сьогодні резиденція Святого Миколая — у Будинку футболу, — відзначив Вадим Костюченко. — Передаю вам вітання від президента ФФУ Андрія Павелка та від головного тренера національної збірної України Андрія Шевченка. Тут завжди має лунати дитячий сміх, а атмосфера повинна бути сповненою радості від перемог наших футболістів. Ми очікуємо, що й ви будете займатися спортом, приносити радість своїм батькам та станете по-справжньому щасливими людьми. Будинок футболу — у вашому розпорядженні, а ви — завжди бажані гості».

Фото Павла Кубанова

«Ми впевнені, що, ставши дорослими, ви обов’язково досягнете успіхів та будете радувати своїми досягненнями в різних сферах рідних та всю країну», — у свою чергу відзначив Володимир Єзерський.

Ну і, звісно, який же день Святого Миколая без солодощів? Після завершення офіційної частини на всіх гостей чекало частування від Федерації футболу України.

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини