Глобальна ініціатива ЮНІСЕФ — концепція «Спорт заради розвитку»: 156 полісменів завершили навчання

У жовтні-листопаді цього року 156 полісменів Львівської, Харківської, Донецької, Київської областей та столиці завершили спеціалізовані тренінги «Застосування концепції «Спорт заради розвитку» у роботі з дітьми» в межах проекту «Кубок Довіри». Серед полісменів, що пройшли навчання — інспектори ювенальної превенції, патрульної поліції, дільничні та курсанти.

 

Проект «Кубок довіри» побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу та ставить за мету не перемогу, а участь, розвиток уміння працювати разом як команда, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей, необхідних дітям, щоб повністю реалізувати свій потенціал.

Окрім теоретичних занять, для учасників проекту проведено практичні заняття з вивчення техніки гри у футбол та веселі ігри для знайомства дітей, розвитку координації.

Після завершення тренінгів кожний учасник отримав сертифікат про успішне навчання, методичний посібник та наплічник із спортивним інвентарем і футбольним м’ячем для подальшої роботи з дітьми.

 

За результатами навчання в кожній із областей, в яких впроваджується проект «Кубок Довіри», близько двадцяти пар полісменів сформують дитячі футбольні команди та вже найближчим часом проведуть тренування для них. Завдяки такій популярній грі, як футбол, полісмени зможуть безпосередньо спілкуватися з дітьми, разом з ними займатися спортом і, таким чином, побудують дружні відносини.

У лютому наступного року всі сформовані команди змагатимуться між собою спершу на регіональних турнірах, а в березні — за «Кубок Довіри» у столиці.

Проект впроваджується представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у співпраці з благодійним фондом «Розвиток футболу України» та у партнерстві з Національною поліцією України, Федерацією футболу України та Міністерством освіти і науки України.

Підписатися на новини