Олександр Зінченко: «Така поразка не прикрашає, але ж збірна України виграла свою групу...»

Півзахисник синьо-жовтих Олександр Зінченко вважає, що такі осічки, як у грі зі Словаччиною, дають багато приводів для аналізу.

Після поєдинку у Трнаві проти команди Словаччини півзахисник збірної України Олександр Зінченко відповів на запитання журналістів.

— Олександре, що не вийшло в грі збірної України?

— Багато чого не вийшло. Ясна справа, що для всіх поле однакове, але в наших діях було надто багато браку. До того ж словаки змогли реалізувати майже всі свої моменти, а нам, на жаль, цього не вдалося зробити.

— Здалося, що перший тайм у збірної України був найгіршим за весь час роботи Андрія Шевченка на посаді головного тренера. Згоден з цим?

— Одним із таких, можливо. Не в якості виправдання, але скажу, що ми намагалися грати за новою схемою. Проте хочу привітати Словаччину з перемогою, вона її заслужила. У нас молода команда, ростемо. Проаналізуємо минулий матч і будемо рухатися далі, намагатися прогресувати.

— Що особисто в тебе не вийшло в минулому поєдинку?

— Не хочеться кидатися словами по гарячих слідах. Потрібно в цьому розібратися в спокійній обстановці. Крім тренерських підказок, я проведу ще й самоаналіз. Але в будь-якому випадку ніхто опускати руки не збирається. Будь-яка поразка — це привід для роздумів.

— Проблем з мотивацією бути не могло?

— Це виключено. Збірну підтримувало багато наших уболівальників. Ми їх підвели, але зробимо все, щоби в майбутньому таких поразок не було.

— Як гадаєш, чи потрібно було щось міняти в грі, якщо раніше вона приносила результат?

— Завжди потрібно пробувати щось нове. Нашій команді є до чого прагнути. Без поразок не буде перемог.

— Це була остання офіційна гра в поточному році. Яку оцінку можна поставити збірній?

— Звичайно, така поразка не прикрашає нас, але в той же час збірна України виконала завдання — посіла перше місце в своїй групі Ліги націй. Але більш глибоку оцінку повинні давати тренери та фахівці.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини