Євген Коноплянка: «Добре, що такий вечір трапився саме сьогодні...»

Півзахисник збірної України Євген Коноплянка підбив підсумок програному поєдинку Ліги націй проти команди Словаччини.

Автором єдиного м'яча у складі збірної України у програному поєдинку Ліги націй проти команди Словаччини став Євген Коноплянка. Лідер синьо-жовтих першим тримав відповідь перед журналістами.

— Поразка від словаків серйозно вдарила по нашій команді, — сказав півзахисник синьо-жовтих. — Нова тактика дала про себе знати. Двох днів нам, схоже, не вистачило, щоб повністю зрозуміти вимоги тренерів. Хоча в другому таймі ми трохи змінили хід гри — м'яч тримався, були моменти, але мабуть, це був не наш вечір, і добре, що це відбулося саме зараз, оскільки поєдинок із турнірної точки зору нічого для нас не вирішував.

— Молодим футболістам до нової схеми гри було складніше адаптуватися?

— У такому жалюгідному результаті винна вся команда. Сядемо, поговоримо, розберемо всі моменти. Зараз у нас буде трохи більше часу.

— По ходу гри ти постійно підказував молодим партнерам.

— Це робочий процес. На полі завжди потрібно спілкуватися, якщо потрібно, підказувати один одному. У нас багато талановитих гравців, вони потроху адаптуються в колективі. Упевнений, що у збірної України гарне майбутнє. Знову ж таки, другий тайм показав, що сили й бажання в нас є. Постараємося все виправити до найближчого товариського матчу проти команди Туреччини.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини