Радника президента ФФУ обрано заступником голови Національної ради спортивної реабілітації захисників України

8 листопада відбулися загальні збори громадської спілки «Національна рада спортивної реабілітації захисників України», яку очолює уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко. 

Враховуючи провідну роль Федерації футболу України в питаннях фізичної та психологічної реабілітації ветеранів АТО, у рамках поглиблення співпраці, з метою більш активного залучення до футбольних заходів, що відбуваються в Україні, на посаду заступника Голови ГС «Національна рада спортивної реабілітації захисників України» було одноголосно обрано радника президента Федерації футболу України Валентина Латипова.

«Щиро вдячний за довіру та можливість брати участь в організації та реалізації проектів, спрямованих на підтримку та соціальну реабілітацію справжніх героїв та захисників України. Упевнений, що новий футбольний сезон та змагання, до яких будемо прагнути залучати дедалі більше воїнів, сприятимуть зміцненню братерства та бойового духу наших захисників, яким ми безмежно вдячні за їхній подвиг», — зазначив після обрання на нову посаду Валентин Латипов.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини