Студентська збірна України завершила черговий етап підготовки до Всесвітньої універсіади в Італії

У липні 2019 року італійське місто Неаполь прийматиме чергову Всесвітню універсіаду. Готуючись до цього важливого іспиту, студентська збірна України провела на Закарпатті п’ятиденний навчально-тренувальний збір. У заключному спарингу підопічні Анатолія Бузніка з’ясовували стосунки з лідером обласної першості — ФК «Севлюш».

У першому таймі господарі володіли ініціативою й вийшли вперед. Гольову передачу до свого активу записав екс-гравець національної збірної України Адріан Пуканич, вихованець закарпатського футболу. Але після перерви збірники додали обертів, почали диктувати умови, і студент Київського торговельно-економічного університету Руслан Зубленко встановив остаточний рахунок — 1:1.

— Загалом, те, що планували — виконали, — розповів головний тренер студентської збірної України Анатолій Бузнік. — Провели три контрольні матчі, один із них у Словаччині. Щоправда, хотіли зіграти зі студентською збірною цієї країни, але нас заздалегідь повідомили, що наприкінці жовтня вона не збирається проводити спільні тренування.

Довелося вносити корективи й обмежитися спарингом із молодіжним складом ФК «Кошице». Ми переглядали, передусім, гравців, що задіяні в студентській лізі України. Кістяк збірної складали студенти Київського торговельно-економічного університету та Тернопільського педагогічного університету. Були серед моїх підопічних й шість гравців, що виступають за команди майстрів.

Коли зберемося знову, ще невідомо, конкретика з’явиться після чергового засідання виконкому Всеукраїнської футбольної асоціації студентів. Оскільки в поточному сезоні те, що нам обіцяли згідно плану підготовки, було виконано, переконаний, що й наступного року будуть створені всі умови, аби ми гідно виступили на Всесвітній універсіаді в Італії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини