Мирон Маркевич: «Перспективу збірної України видно неозброєним оком»

Керівник Комітету національних збірних команд ФФУ Мирон Маркевич вважає, що синьо-жовті по праву здобули перше місце у своїй групі Ліги націй.

За два тури до закінчення групового етапу Ліги націй збірна України забезпечила собі перше місце у групі. Підбити підсумки роботи синьо-жовтих для офіційного сайту ФФУ погодився голова Комітету національних збірних команд ФФУ Мирон Маркевич.

— Посісти перше місце у групі — це завжди крок уперед, — сказав Мирон Богданович. — Та й сама гра в команди вийшла цільною, злагодженою. Дев'ять очок із дев'яти можливих красномовно говорять самі за себе. Збірна України по праву стала сильнішою за команди Чехії та Словаччини. Зараз усе йде вгору. Хоча поки що є проблеми в обороні, оскільки у своїх воріт ми дозволяємо супернику надто багато.

На даний момент рівень вітчизняної першості залишає бажати кращого, тому багато наших футболістів поїхали виступати в європейські чемпіонати. І цей фактор теж підтверджує силу нашої національної команди. Хочеться, щоб у найближчій перспективі і з чемпіонату України для наставників збірної був більший вибір виконавців.

Але загалом скажу так — тренерський штаб збірної України виконав якісну роботу. У нас у команді достатньо молодих виконавців, які непогано себе зарекомендували, тому перспективу збірної видно неозброєним оком.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини