У передігровому тренуванні молодіжної збірної України взяв участь Андрій Лунін

Українська молодіжка на «Оболонь-Арені» провела останнє тренування перед матчем відбору Євро-2019 (U-21) проти збірної Шотландії.

У столиці зараз стоїть суха осіння погода, тому поле на столичній арені перебуває в гарному стані, що після тренування молодіжки, яке було відкритим для ЗМІ перші 15 хвилин, відзначив також головний тренер команди Олександр Головко.

Фото прес-служби ФФУ

До завтрашнього поєдинку синьо-жовті готуються у складі 21-го гравця. Уже одужали й готові допомогти команді раніше травмовані Лук'янчук і Лучкевич. Повністю викладалися на полі Шапаренко, Коваленко та Шепелєв, які вже запрошувалися до лав національної збірної. Лише сьогодні, за домовленістю між Андрієм Шевченком і Олександром Головком, до молодіжки приєднався Андрій Лунін, який, ймовірно, і захищатиме ворота команди у грі з шотландцями.

Додамо, що судитиме матч відбірного турніру Євро-2019 (U-21) між збірними України та Шотландії шведська бригада арбітрів. Головним арбітром поєдинку призначений 36-річний Боян Панджич. Допомагати йому будуть лайнсмени Петер Альхейм і Даніель Екман. Четвертий арбітр — Патрік Ерікссон.

Фото прес-служби ФФУ

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини