Жіноча молодіжна збірна України WU-19 чекає на жеребкування еліт-раунду відбору на Євро-2019

Жіноча молодіжна збірна України WU-19 потрапила до числа 28-ми команд, які візьмуть участь в еліт-раунді відбірного турніру Євро-2019, що відбудеться в Шотландії. 

Жіноча молодіжна збірна України WU-19 посіла друге місце у восьмій групі кваліфікаційного раунду і слідом за Ірландією вийшла до еліт-раунду. За регламентом турніру до нього пробилися команди, що вибороли перше і друге місця у 12-ти відбірних групах, а також дві найкращі з-поміж усіх третіх збірних. Список учасників цього етапу турніру виглядає так:

Іспанія, Франція, Англія, Словаччина, Швейцарія, Туреччина, Швеція, Словенія, Норвегія, Чехія, Фінляндія, Угорщина, Данія, Сербія, Греція, Австрія, Росія, Ірландія, Україна, Німеччина, Північна Ірландія, Нідерланди, Польща, Італія, Португалія, Болгарія, Ісландія, Бельгія.

Відзначимо, що збірні Іспанії та Франції кваліфіковані до еліт-раунду напряму, без участі в першому етапі. Збірна ж Шотландії як господар Євро-2019 уже є учасником фінальної частини континентальної першості. 

Тепер жіноча молодіжна збірна України WU-19 чекає на жеребкування еліт-раунду, що відбудеться 23 листопада у швейцарському Ньйоні. За його результатами всі учасники будуть розбиті на сім квартетів, переможці яких приєднаються до Шотландії у фінальній частині Євро-2019. Ігри цього етапу пройдуть 1—9 квітня та 10—18 червня 2019 року. 

Вісімка найкращих розіграє нагороди Євро-2019 у Шотландії з 16-го по 28 липня 2019 року. Фінальний турнір водночас буде кваліфікаційним на чемпіонат світу 2020 року серед команд WU-20.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини