Гімн України на матчі Україна — Чехія виконає заслужена артистка України Наталка Карпа

16 жовтня на ОСК «Металіст» у Харкові відбудеться матч Ліги націй між національними збірними України та Чехії.

Розпочнеться поєдинок о 21.45, проте вхід на стадіон буде відкрито з 18.45. А вже о 19.45 у чаші стадіону розпочнеться святковий концерт, в якому візьмуть участь учасники та фіналісти відомих телевізійних шоу («Голос країни», «Голос. Діти», «Маленькі гіганти» тощо).

Кульмінацією музичного супроводу матчу Україна — Чехія стане живе виконання Гімну України. Його виконає Наталка Карпа, заслужена артистка України.

«Виконання гімну — надзвичайно хвилюючий та відповідальний момент у житті кожного співака. Адже це — більше ніж пісня. Це — символ гордості та єднання, символ піднесення та звеличення, символ України!

Пишаюся, що саме мені випала нагода заспівати головну композицію нашої держави перед матчем Україна — Чехія! І сподіваюся, що мій творчий внесок стане частиною перемоги України.

До зустрічі в Харкові!» — сказала Наталка Карпа.

Нагадуємо, що матч Україна — Чехія стане першим цьогорічним домашнім матчем збірної, на який зможуть потрапити вболівальники. Поєдинок Україна — Словаччина, що відбувся 9 вересня у Львові, у зв’язку із санкціями УЄФА проходив за порожніх трибун. Тож матч Україна — Чехія — перша зустріч команди та її відданих шанувальників!

Квитки на гру Україна — Чехія можна придбати онлайн та в касах ОСК «Металіст».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини