Збірна ветеранів України впевнено перемогла в Ромнах, Новій Ушиці та Нікополі

Продовжується турне збірної ветеранів містами України та світу, присвячене підтримці військових на сході нашої країни. Щотижня складена з видатних вітчизняних футболістів минулих років команда за підтримки Федерації футболу України, Асоціації ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес» відвідує нові міста та селища, радуючи вболівальників грою та даруючи свято футболу.

Останні три матчі очолювана Анатолієм Дем’яненком та Володимиром Лозинським збірна провела в різних куточках України — у Ромнах, Новій Ушиці та Нікополі. Цікаво, що всі ігри збігалися зі святкуваннями днів міста чи селища.

Ромни. «Серця Кіборгів» — збірна України серед ветеранів — 1:8

 

На Сумщині зіркам футболу протистояла команда «Серця Кіборгів». Її організатор, учасник АТО, «кіборг» Анатолій Свирид, на центральну трибуну стадіону запросив матерів та дружин полеглих у боях за Донецький аеропорт військових. Перед матчем футболісти збірної підійшли до жінок, вручивши кожній із них символічний подарунок.

Ще один презент, у вигляді купи забитих м’ячів, збірники подарували всім шанувальникам футболу. Якщо в першому таймі точилася рівна боротьба, то по перерві клас та майстерність взяли гору. У підсумку — 8:1. У складі синьо-жовтих відзначилися Олег Собуцький (тричі), Сергій Нагорняк (двічі), Віталій Косовський, Сергій Шищенко та Віталій Самойлов.

 

Нова Ушиця. ФК «Агробізнес» (Нова Ушиця) — збірна України серед ветеранів — 0:2

Невеличке селище у Хмельницькій області має давні футбольні традиції. Уславлені гравці приїжджають сюди вже не вперше. Вдало виступає в обласному ветеранському турнірі й команда «Агробізнес», найкращі представники якої мали нагоду перевірити майстерність у грі зі збірною ветеранів. І, варто сказати, виглядали вони дуже гідно, заслуживши симпатії тисяч уболівальників. Долю двобою вирішили знані майстри Віталій Косовський та Сергій Шищенко, влучними ударами встановивши рахунок 2:0.

 

Нікополь. ФК «Нікополь» — збірна України серед ветеранів — 0:1

Мальовниче місто на березі Дніпра стало початком шляху для багатьох відомих футболістів. У тому числі — для екс-гравця збірної України Сергія Закарлюки, який пішов із життя чотири роки тому. Символічно, що це був перший візит ветеранської збірної на Дніпропетровщину за майже три роки з моменту її заснування.

 

Те, що Нікополь має добрі футбольні традиції, підтверджує чудова команда ветеранів, у складі якої зіграли добре відомі в країні виконавці Сергій Валяєв та Дмитро Топчієв. Глядачі побачили багато небезпечних моментів, непоступливість в ігрових дуелях і… лише один забитий м’яч. Його автором став Євген Луценко.

Тим часом турне збірної ветеранів продовжується, серед її найближчих планів — матчі в Овручі (30 вересня), Чернівцях (6 жовтня) та Луцьку (14 жовтня), а також візит до сонячної Португалії, де мешкає численна українська діаспора.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини