ФФУ запрошує вболівальників підтримати національну збірну у фан-зоні поблизу «Арени Львів»!

Відповідно до рішення дисциплінарного органу УЄФА, свій перший домашній матч у Лізі націй наша команда проведе без глядачів.

Проте, розуміючи важливість для збірної підтримки вболівальників, Федерація футболу України пішла на нестандартний, але вкрай важливий крок. З ініціативи президента ФФУ Андрія Павелка в липні було прийнято рішення організувати фан-зону поблизу «Арени Львів». Ця ініціатива знайшла підтримку у львівської обласної ради та міської ради Львова. До підготовки долучилася також Львівська обласна федерація футболу.

Фан-зона буде облаштована поруч зі стадіоном, і всі, хто вболіває за національну команду, матимуть змогу передати свою позитивну енергетику та підтримку збірній. Цей крок спрямований на те, щоб наша команда почула гучний голос львівських уболівальників і не зупинялася на шляху до перемоги ані на мить. Для зручності вболівальників до стадіону «Арена Львів» курсуватимуть шатл-баси.

Нагадаємо, що два роки тому, після матчу з Ісландією, коли таку фан-зону поблизу стадіону було облаштовано вперше, футболісти збірної зізнавалися, що чули вболівальників, а думки про те, що їх підтримують, додавали їм сил. Упевнені, що так буде й цього разу, і сила тисяч голосів та енергія тисяч сердець допоможуть нашій команді досягти гарного результату.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини