Ліга націй. Напередодні гри зі Словаччиною: тренування, день народження й знову жовта форма

Передігровий день національна команда присвятила фіналізації теоретичної та практичної підготовки до матчу проти збірної Словаччини.

В’язкий газон та сонце на тренуванні

Уранці тренерський штаб провів теорію, а ввечері футболісти відпрацьовували обумовлені схеми гри на полі «Арени Львів». До слова, газон дещо в’язкуватий (дається взнаки той факт, що покриття не змінювали з часу відкриття стадіону 2010 року), що вимагатиме від гравців витривалості під час поєдинку. Водночас помітно, що працівники арени зробили все необхідне, аби підготувати поле до відповідального матчу: газон рівний та підстрижений. Під кінець тренування з-за хмар навіть виглянуло сонечко, що стало дуже приємною обставиною, зважаючи на дощовий ранок. Завтра опадів метеорологи не обіцяють, що дає надію на те, що погода не ускладнить роботу для футболістів.

День народження дока

Із приємних моментів варто виділити день народження головного лікаря національної збірної Артура Глущенка, якому сьогодні виповнилося 53 роки. Головний тренер Андрій Шевченко та капітан Андрій П’ятов привітали доктора від імені всієї команди під час обіду, а шеф-кухар Любомир Тошич спеціально з цієї нагоди приготував імениннику святкове тістечко.

Фото Павла Кубанова

Фото Олександра Гливинського

Незвичний час для матч-мітингу

У зв’язку з раннім початком завтрашньої зустрічі традиційний матч-мітинг відбувся на «Арені Львів» сьогодні. На ньому було представлено форму команд: Україна зіграє у своїй основній, жовтій формі, а словаки вийдуть на гру у біло-синьому екіпіруванні.

Фото Олександра Гливинського

До матчу все готово. Заключну добу перед поєдинком обидві команди проведуть, налаштовуючись на очне протистояння.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини