Олександр Кирилюк: «Незважаючи на перемогу над «Рухом», у мене є претензії до підопічних»

Стрімко розгорталися події в кубковому протистоянні у Білозір’ї, де представник другої ліги «Черкащина-Академія» приймала першоліговий «Рух». Уже на 14-й хвилині господарі вели — 3:0, і єдине, що вдалося амбітним гостям, так це забити гол престижу.

— Звичайно, тішить, що ми досягли позитивного результату, — говорить головний тренер «Черкащини-Академії» Олександр Кирилюк. — Навіть і не згадаю, коли раніше команди під моєю орудою так результативно діяли в дебюті.

Хоча те, як мої підопічні грали у другому таймі, мене аж ніяк не влаштовує. Адже у перерві була установка не зупинятися на досягнутому, намагатися агресивно діяти на чужій половині поля. Проте хлопці чомусь вирішили грати по рахунку, відсиджувалися в обороні. Кому такий футбол потрібен? Треба поважати себе й вболівальників, які прийшли на стадіон. Найменше претензій до Віталія Бойка та Івана Тищенка, які вийшли на заміну. Вони чітко виконували всі настанови.

«Черкащина-Академія» — один із семи клубів другої ліги, який уже забезпечив собі участь у третьому попередньому раунді Кубку України, жеребкування якого відбудеться 31 серпня.