Сергій Валяєв: «Щасливі, що взяли реванш в «Оболоні-Бровар»

Упродовж останніх днів «Металісту 1925» довелося в Харкові двічі з’ясовувати стосунки з «Оболонню-Бровар». У календарному матчі першості України слобожани поступилися — 0:1, та в розіграші Кубка зуміли взяти реванш — 2:0.

— Ми дуже хотіли реабілітуватися за ту поразку, — каже головний тренер харків’ян Сергій Валяєв. — Перед останнім поєдинком я попросив підопічних, передусім, проявити бійцівські якості. Також після програшу треба було щось змінювати. Свій шанс проявити себе отримали Єгор Коваленко та Сергій Романов. І якщо вдалося перемогти, значить, все робили правильно. Важливо, що на користь пішли й заміни. Сергія Давидова випускав, аби він попереду чіплявся за м’яч. До того ж після першого голу Дмитра Сули ми вирішили змінити тактичну схему, кинувши в бій ще одного опорного півзахисника, а під нападниками почав діяти Ярослав Дехтяренко.

Звичайно, аби уникнути овертайму, націлював підопічних уважно зіграти в обороні. Втім, приховувати не буду, повірив у перемогу лише після того, як на 86-й хвилині Дмитро Поспєлов ще раз вразив ворота «пивоварів».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини