Володимир Єзерський: «Головне, що ми таки забили. Вважаю, збірна України контролювала гру»

Після старту на турнірі пам'яті Віктора Баннікова з перемоги над Словаччиною наставник юнацької збірної України U-17 (футболісти не старші 2002 року народження) Володимир Єзерський відповів на запитання офіційного сайту ФФУ.

— Володимире Івановичу, старт турніру для збірної України виявився вдалим?

— Перш за все я хотів би подякувати керівництву ФФУ за умови, створені для плідної роботи. Її результати були помітні вже в матчі проти Словаччини.

Це суперник рівний нам за класом, ми знали його силу. І я радий, що мої підопічні перенесли на поле все те, що їм до гри казали тренери. Єдине, що засмутило, це завершальна стадія нашої атаки. Видно, що хлопці перебувають далеко не в найкращому фізичному стані. Але головне, що ми таки забили. Вважаю, що збірна України контролювала гру.

— У поєдинку ви використали майже всіх своїх запасних. Чи вистачить сил, аби за добу зіграти на тому ж рівні?

— Думаю, всі команди знаходяться приблизно в рівних умовах. Нічого, будемо виходити зі скрути. Поєдинок із Литвою почнуть ті, хто виходив на заміну в матчі зі Словаччиною. І якщо хлопці знову виконають план на гру, впевнений, усе буде добре.

— Усі здорові?

— У деяких футболістів є пошкодження, але, думаю, обійдеться.

— У поєдинку зі словаками кращим був Судаков?

— Георгій вів гру команди. Він виділявся на тлі інших хлопців тому, що тренується з «Шахтарем» U-19, який розпочав збори раніше. Судаков добре організовував вихід з оборони в атаку.

— Литовців ви вивчили як свої п'ять пальців?

— Ми їх зовсім не знаємо. За кілька годин до початку зустрічі вперше покажемо хлопцям їхній матч першого туру проти Грузії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини