Олександр Хацкевич: «Грати без м’яча і терпіти — це треба вміти»

Після очної зустрічі двох грандів українського футболу в 3-му турі Прем’єр-ліги тренер «Динамо» Олександр Хацкевич відзначив не тільки вправні дії своїх підопічних, але й певні кадрові проблеми. У свою чергу, керманич «Шахтаря» Паулу Фонсека звернув увагу на схожість сценаріїв останніх поєдинків між цими командами.  

— Із нашого боку був організований, компактний футбол, — сказав Хацкевич. — На початку матчу нам не вистачало виходу з оборони в атаку. Грати без м’яча і терпіти — це треба вміти. Але потім були контратаки у нашому виконанні, вдалося відсунути гру від наших воріт. У другому таймі взагалі чудово почали. Але відчувалося, що нам не вистачає креативного гравця, який може віддати гострий пас під час швидких виходів із оборони.

— Сьогодні виграла команда, яка змогла забити в одному моменті. Так само відбувалося й у наших попередніх зустрічах, — пригадав Паулу Фонсека. — Ця гра була копією попереднього матчу за Суперкубок України. Ми володіли ініціативою, але «Динамо» зуміло забити гол.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини