Чемпіонат світу серед команд U-20: суперники збірної України стануть відомі в березні 2019 року

Юнацька збірна України U-19, пробившись до півфіналу Євро-2018, яке завершилося кілька днів тому у Фінляндії, здобула путівку на чемпіонат світу серед команд U-20. 

ЧС-2019 (U-20) проходитиме із 23 травня по 15 червня 2019 року в Польщі. Участь у форумі візьмуть 24 команди з шести конфедерацій. Спочатку вони змагатимуться в шести квартетах. По дві найкращі збірні кожної групи, а також чотири команди із шести, що посядуть третє місце, вийдуть до 1/8 фіналу. Далі — за звичною схемою.

Європу на турнірі представлятимуть шість збірних. Це — господар змагань, команда Польщі, а також п'ять найсильніших збірних за підсумками Євро-2018: Португалія, Італія, Україна, Франція та Норвегія.

Цього року визначаться ще 10 учасників ЧС — у чемпіонатах відповідної вікової категорії в Азії, КОНКАКАФ (по чотири путівки) та Океанії (дві). Решта команд стане відома вже наступного року, коли відбудуться першості в Південній Америці та Африці (по чотири квоти). 

Жеребкування ЧС-2019 (U-20) відбудеться в березні 2019 року (дата ще не визначена) у Великому театрі Варшави. 

Додамо, що чинним чемпіоном світу серез збірних U-20 є команда Англії, яка виборола цей титул на останній першості — 2017 року в Південній Кореї. Цього разу британці на форум взагалі не потрапили.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини