Мирон Маркевич: «Петраков створив чудовий мікроклімат у своєму колективі»

Голова комітету національних збірних Мирон Маркевич привітав юнацьку збірну України U-19 із виходом до півфіналу чемпіонату Європи.

На юнацькому чемпіонаті Європи збірна України U-19 під керівництвом Олександра Петракова виконала головне завдання — здобула право зіграти наступного року на чемпіонаті світу, який проходитиме в Польщі. При цьому синьо-жовті вийшли до півфіналу Євро, з чим їх і привітав голова Комітету національних збірних команд ФФУ Мирон Маркевич.

— Хочу привітати команду, тренерський штаб та обслуговуючий персонал із виходом до півфіналу чемпіонату Європи, а також здобуттям путівки на чемпіонат світу, — сказав Мирон Богданович. — У наш нелегкий час такий результат багато чого вартий. Наставнику команди Олександру Петракову вдалося у своєму колективі створити чудовий мікроклімат, що, впевнений, допомогло на Євро демонструвати якісний футбол.

У цієї збірної є індивідуально сильні гравці. Хочу тільки побажати хлопцям не зупинятися, адже незабаром вони можуть стати футболістами не тільки «молодіжки», а й головної команди країни.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини