Прем’єр-ліга вручила золоті медалі чемпіону України-2017/2018

Сьогодні, 23 липня в Будинку футболу відбулася церемонія нагородження переможця української Прем’єр-ліги сезону-2017/2018 — ФК «Шахтар» (Донецьк).

На запрошення керівництва Прем’єр-ліги в заході взяли участь генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін, футболісти та тренери команди. Медалі переможцям вручали президент Федерації футболу України Андрій Павелко та перший заступник президента УПЛ Маркіян Ключковський. 

«Чемпіони, вітаю вас із непростим досягненням! Продовжуйте виступати на такому ж високому рівні й радуйте вболівальників своєю чудовою грою! Бажаю вам гідно представити Україну в Лізі чемпіонів, де за вами стежитиме вся країна!» — звернувся до гірників Маркіян Ключковський.

Представник УПЛ відзначив, що така церемонія у стінах Будинку футболу проводиться вперше, але планується, що відтепер такі нагородження стануть щорічною традицією. 

«Вітаю «Шахтар» та керівництво клубу зі здобутими золотими нагородами і щиро бажаю відсвяткувати наступне чемпіонство на рідній «Донбас Арені», в українському Донецьку! Сьогодні у вас є чудова нагода представити країну й проявити кращі якості в Лізі чемпіонів УЄФА. Бажаю покращити результат і дійти до фінального поєдинку в Мадриді. Упевнений, що в наступному сезоні ми побачимо кращий футбол у вашому виконанні», — відзначив у своєму вітальному слові Андрій Павелко. 

«Хочу подякувати президенту ФФУ і віце-президенту Прем’єр-ліги. Для нас велика честь і відповідальність — бути членами української футбольної родини, і ми раді зробити свій внесок у розвиток українського футболу. Вітаю наших уболівальників із 11-м чемпіонством! Дякуємо всім, хто підтримував і підтримує нас у Харкові та інших містах!» — сказав у своєму виступі генеральний директор ФК «Шахтар» Сергій Палкін.

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини