Руслан Забранський: «Жереб у Кубку країни міг би бути й більш сприятливим»

Відбулося жеребкування другого попереднього етапу розіграшу Кубка України з футболу. Про серпневе протистояння з «Балканами» розмірковує головний тренер «Миколаєва» Руслан Забранський:

— Звичайно, на початку кубкової дистанції хотілося б, щоб жереб був більш сприятливим. «Балкани» — серйозний суперник, але, як кажуть, маємо те, що маємо… Більше турбує, що доведеться грати на полі опонента, де у «Балкан» завжди є потужна підтримка вболівальників.

Та все ж наші сили розцінюю як рівні. До речі, нещодавно з «Балканами» ми з’ясовували стосунки в контрольному матчі, який теж завершився внічию. Відрадно, що ми добре попрацювали на трансферному ринку, під моєю орудою нині тренується 25 практично рівноцінних гравців. Як бачите, ми постаралися виправити становище, адже саме коротка лава запасних перешкодила «Миколаєву» піднятися вище 10-го місця у минулому сезоні.

Важливо, що ми мали нагоду перевірити свої можливості у спарингах із гідними опонентами. Тішить також, що поступово вдосконалюється клубна інфраструктура, зокрема, в серпні до наших послуг буде ще одне поле для тренувань.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини