Календар матчів другої ліги чемпіонату України сезону-2018/2019

Пропонуємо вашій увазі календар матчів у турнірі другої ліги чемпіонату України у групах «А» та «Б».

Друга ліга. Група «А»

Сезон-2018/2019

Склад учасників: «Буковина» (Чернівці), «Верес» (Рівне), «Калуш» (Калуш), «Минай» (с. Минай, Закарпатська обл.), «Нива» (Вінниця), «Нива» (Тернопіль), «Поділля» (Хмельницький), «Полісся» (Житомир), «Чайка» (с. Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.), «Черкащина-Академія» (Черкаси).

Календар матчів

1 тур

22.07.2018

«Верес» — «Поділля»

«Полісся» — «Черкащина-Академія»

«Нива» В — «Нива» Т

«Буковина» — «Чайка»

«Калуш» — «Минай»

2 тур

28.07.2018

«Верес» — «Полісся»

«Чайка» — «Калуш»

«Нива» Т — «Буковина»

«Черкащина-Академія» — «Нива» В

«Поділля» — «Минай»

3 тур

04.08.2018

«Полісся» — «Поділля»

«Нива» В — «Верес»

«Буковина» — «Черкащина-Академія»

«Калуш» — «Нива» Т

«Минай» — «Чайка»

4 тур

11.08.2018

«Верес» — «Буковина»

«Полісся» — «Нива» В

«Нива» Т — «Минай»

«Черкащина-Академія» — «Калуш»

«Поділля» — «Чайка»

5 тур

18.08.2018

«Нива» В — «Поділля»

«Буковина» — «Полісся»

«Калуш» — «Верес»

«Минай» — «Черкащина-Академія»

«Чайка» — «Нива» Т

6 тур

26.08.2018

«Верес» — «Минай»

«Полісся» — «Калуш»

«Нива» В — «Буковина»

«Черкащина-Академія» — «Чайка»

«Поділля» — «Нива» Т

7 тур

01.09.2018

«Буковина» — «Поділля»

«Калуш» — «Нива» В

«Минай» — «Полісся»

«Чайка» — «Верес»

«Нива» — «Черкащина-Академія»

8 тур

08.09.2018

«Верес» — «Нива» Т

«Полісся» — «Чайка»

«Нива» В — «Минай»

«Буковина» — «Калуш»

«Поділля» — «Черкащина-Академія»

9 тур

15.09.2018

«Калуш» — «Поділля»

«Минай» — «Буковина»

«Чайка» — «Нива» В

«Нива» Т — «Полісся»

«Черкащина-Академія» — «Верес»

10 тур

22.09.2018

«Минай» — «Калуш»

«Чайка» — «Буковина»

«Нива» Т — «Нива» В

«Черкащина-Академія» — «Полісся»

«Поділля» — «Верес»

11 тур

30.09.2018

«Полісся» — «Верес»

«Нива» В — «Черкащина-Академія»

«Буковина» — «Нива» Т

«Калуш» — «Чайка»

«Минай» — «Поділля»

12 тур

06.10.2018

«Верес» — «Нива» В

«Чайка» — «Минай»

«Нива» Т — «Калуш»

«Черкащина-Академія» — «Буковина»

«Поділля» — «Полісся»

13 тур

13.10.2018

«Нива» В — «Полісся»

«Буковина» — «Верес»

«Калуш» — «Черкащина-Академія»

«Минай» — «Нива» Т

«Чайка» — «Поділля»

14 тур

21.10.2018

«Верес» — «Калуш»

«Полісся» — «Буковина»

«Нива» Т — «Чайка»

«Черкащина-Академія» — «Минай»

«Поділля» — «Нива» В

15 тур

27.10.2018

«Буковина» — «Нива» В

«Калуш» — «Полісся»

«Минай» — «Верес»

«Чайка» — «Черкащина-Академія»

«Нива» Т — «Поділля»

16 тур

03.11.2018

«Верес» — «Чайка»

«Полісся» — «Минай»

«Нива» В — «Калуш»

«Черкащина-Академія» — «Нива» Т

«Поділля» — «Буковина»

17 тур

10.11.2018

«Калуш» — «Буковина»

«Минай» — «Нива» В

«Чайка» — «Полісся»

«Нива» Т — «Верес»

«Черкащина-Академія» — «Поділля»

18 тур

31.03.2019

«Верес» — «Черкащина-Академія»

«Полісся» — «Нива» Т

«Нива» В — «Чайка»

«Буковина» — «Минай»

«Поділля» — «Калуш»

Друга ліга. Група «Б»

Сезон-2018/2019

Склад учасників: «Гірник» (Кривий Ріг), «Енергія» (Нова Каховка), «Кремінь» (Кременчук), «Кристал» (Херсон), «Металург» (Запоріжжя), «Миколаїв-2» (Миколаїв), «Мир» (с. Горностаївка, Херсонська обл.), «Нікополь» (Нікополь), «Реал Фарма» (Одеса), «Таврія Сімферополь».

Календар матчів

1 тур

22.07.2018

«Реал Фарма» — «Металург»                             

«Гірник» — «Таврія Сімферополь»                   

«Мир» — «Нікополь»                      

«Енергія» — «Кремінь»                         

«Кристал» — «Миколаїв-2»                             

2 тур 

28.07.2018 

«Реал Фарма» — «Гірник»                    

«Кремінь» — «Кристал»                             

«Нікополь» — «Енергія»                             

«Таврія Сімферополь» — «Мир»                             

«Металург» — «Миколаїв-2»                             

3 тур 

04.08.2018 

«Гірник» — «Металург»                             

«Мир» — «Реал Фарма»                             

«Енергія» — «Таврія Сімферополь»                             

«Кристал» — «Нікополь»                             

«Миколаїв-2» — «Кремінь»                             

4 тур

11.08.2018 

«Реал Фарма» — «Енергія»                 

«Гірник» — «Мир»                         

«Нікополь» — «Миколаїв-2»                

«Таврія Сімферополь» — «Кристал»                             

«Металург» — «Кремінь»                             

5 тур 

18.08.2018

«Мир» — «Металург»                   

«Енергія» — «Гірник»                             

«Кристал» — «Реал Фарма»                             

«Миколаїв-2» — «Таврія Сімферополь»                             

«Кремінь» — «Нікополь»                             

6 тур 

26.08.2018 

«Реал Фарма» — «Миколаїв-2»                             

«Гірник» — «Кристал»                            

«Мир» — «Енергія»                           

«Таврія Сімферополь» — «Кремінь»                             

«Металург» — «Нікополь»

7 тур 

01.09.2018 

«Енергія» — «Металург»                             

«Кристал» — «Мир»                             

«Миколаїв-2» — «Гірник»                             

«Кремінь» — «Реал Фарма»                             

«Нікополь» — «Таврія Сімферополь»                             

8 тур 

08.09.2018 

«Реал Фарма» — «Нікополь»                             

«Гірник» — «Кремінь»                             

«Мир» — «Миколаїв-2»                             

«Енергія» — «Кристал»                             

«Металург» — «Таврія Сімферополь»                             

9 тур 

15.09.2018 

«Кристал» — «Металург»                             

«Миколаїв-2» — «Енергія»                             

«Кремінь» — «Мир»                             

«Нікополь» — «Гірник»                             

«Таврія Сімферополь» — «Реал Фарма»                             

10 тур 

22.09.2018 

«Миколаїв-2» — «Кристал»                             

«Кремінь» — «Енергія»                            

«Нікополь» — «Мир»                             

«Таврія Сімферополь» — «Гірник»                             

«Металург» — «Реал Фарма»                             

11 тур 

30.09.2018 

«Гірник» — «Реал Фарма»                             

«Мир» — «Таврія Сімферополь»                             

«Енергія» — «Нікополь»                             

«Кристал» — «Кремінь»                             

«Миколаїв-2» — «Металург»                             

12 тур 

06.10.2018 

«Реал Фарма» — «Мир»                             

«Кремінь» — «Миколаїв-2»                             

«Нікополь» — «Кристал»                             

«Таврія Сімферополь» — «Енергія»                             

«Металург» — «Гірник»                            

13 тур 

13.10.2018 

«Мир» — «Гірник»                             

«Енергія» — «Реал Фарма»                             

«Кристал» — «Таврія Сімферополь»                           

«Миколаїв-2» — «Нікополь»                             

«Кремінь» — «Металург»                             

14 тур 

20.10.2018 

«Реал Фарма» — «Кристал»                             

«Гірник» — «Енергія»                             

«Нікополь» — «Кремінь»                             

«Таврія Сімферополь» — «Миколаїв-2»                             

«Металург» — «Мир»                             

15 тур 

27.10.2018 

«Енергія» — «Мир»                             

«Кристал» — «Гірник»                             

«Миколаїв-2» — «Реал Фарма»                             

«Кремінь» — «Таврія Сімферополь»                             

«Нікополь» — «Металург»                             

16 тур 

03.11.2018 

«Реал Фарма» — «Кремінь»                             

«Гірник» — «Миколаїв-2»                             

«Мир» — «Кристал»                             

«Таврія Сімферополь»  — «Нікополь»                             

«Металург» — «Енергія»               

17 тур

10.11.2018

«Кристал» — «Енергія»                             

«Миколаїв-2» — «Мир»                             

«Кремінь» — «Гірник»                             

«Нікополь» — «Реал Фарма»                   

«Таврія Сімферополь» — «Металург»                             

18 тур

31.03.2019

«Реал Фарма» — «Таврія Сімферополь»                             

«Гірник» — «Нікополь»                             

«Мир» — «Кремінь»                        

«Енергія» — «Миколаїв-2»                          

«Металург» — «Кристал»

Примітка. Наведені базові дати турів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини