Календар матчів першої ліги чемпіонату України сезону-2018/2019

Перша ліга

Сезон-2018/2019

Склад учасників: «Авангард» (Краматорськ), «Агробізнес» (Волочиськ), «Балкани» (Одеська обл., с. Зоря), «Волинь» (Луцьк), «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), «Дніпро-1» (Дніпро), «Зірка» (Кропивницький), «Інгулець» (Петрове), «Кобра» (Харків), «Колос» (Київська обл., с. Ковалівка), «Металіст 1925» (Харків), «Миколаїв» (Миколаїв), «Оболонь-Бровар» (Київ), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Рух» (Винники), «Суми» (Суми).

Календар матчів

1 тур

20.07.2018

«Прикарпаття» — «Балкани»

21.07.2018

«Інгулець» — «Авангард»

«Колос» — «Кобра»

«Миколаїв» — «Оболонь-Бровар»

«Рух» — «Дніпро-1»

«Гірник-Спорт» — «Суми»

22.07.2018

«Зірка» — «Волинь»

«Металіст 1925» — «Агробізнес»

2 тур

28.07.2018

«Інгулець» — «Прикарпаття»

«Волинь» — «Металіст 1925»

«Суми» — «Зірка»

«Дніпро-1» — «Гірник-Спорт»

«Оболонь-Бровар» — «Рух»

«Кобра» — «Миколаїв»

«Балкани» — «Колос»

«Авангард» — «Агробізнес»

3 тур

04.08.2018

«Прикарпаття» — «Авангард»

«Колос» — «Інгулець»

«Миколаїв» — «Балкани»

«Рух» — «Кобра»

«Гірник-Спорт» — «Оболонь-Бровар»

«Зірка» — «Дніпро-1»

«Металіст 1925» — «Суми»

«Агробізнес» — «Волинь»

4 тур

11.08.2018

«Інгулець» — «Миколаїв»

«Прикарпаття» — «Колос»

«Суми» — «Агробізнес»

«Дніпро-1» — «Металіст 1925»

«Оболонь-Бровар» — «Зірка»

«Кобра» — «Гірник-Спорт»

«Балкани» — «Рух»

«Авангард» — «Волинь»

5 тур

18.08.2018

«Колос» — «Авангард»

«Миколаїв» — «Прикарпаття»

«Рух» — «Інгулець»

«Гірник-Спорт» — «Балкани»

«Зірка» — «Кобра»

«Металіст 1925» — «Оболонь-Бровар»

«Агробізнес» — «Дніпро-1»

«Волинь» — «Суми»

6 тур

26.08.2018

«Інгулець» — «Гірник-Спорт»

«Прикарпаття» — «Рух»

«Колос» — «Миколаїв»

«Дніпро-1» — «Волинь»

«Оболонь-Бровар» — «Агробізнес»

«Кобра» — «Металіст 1925»

«Балкани» — «Зірка»

«Авангард» — «Суми»

7 тур

01.09.2018

«Миколаїв» — «Авангард»

«Рух» — «Колос»

«Гірник-Спорт» — «Прикарпаття»

«Зірка» — «Інгулець»

«Металіст 1925» — «Балкани»

«Агробізнес» — «Кобра»

«Волинь» — «Оболонь-Бровар»

«Суми» — «Дніпро-1»

8 тур

08.09.2018

«Інгулець» — «Металіст 1925»

«Прикарпаття» —«Зірка»

«Колос» — «Гірник-Спорт»

«Миколаїв» — «Рух»

«Оболонь-Бровар» — «Суми»

«Кобра» — «Волинь»

«Балкани» — «Агробізнес»

«Авангард» — «Дніпро-1»

9 тур

15.09.2018

«Рух» — «Авангард»

«Гірник-Спорт» — «Миколаїв»

«Зірка» — «Колос»

«Металіст 1925» — «Прикарпаття»

«Агробізнес» — «Інгулець»

«Волинь» — «Балкани»

«Суми» — «Кобра»

«Дніпро-1» — «Оболонь-Бровар»

10 тур

22.09.2018

«Інгулець» — «Волинь»

«Прикарпаття» — «Агробізнес»

«Колос» — «Металіст 1925»

«Миколаїв» — «Зірка»

«Рух» — «Гірник-Спорт»

«Кобра» — «Дніпро-1»

«Балкани» — «Суми»

«Авангард» — «Оболонь-Бровар»

11 тур

30.09.2018

«Гірник-Спорт» — «Авангард»

«Зірка» — «Рух»

«Металіст 1925» — «Миколаїв»

«Агробізнес» — «Колос»

«Волинь» — «Прикарпаття»

«Суми» — «Інгулець»

«Дніпро-1» — «Балкани»

«Оболонь-Бровар» — «Кобра»

12 тур

06.10.2018

«Інгулець» — «Дніпро-1»

«Прикарпаття» — «Суми»

«Колос» — «Волинь»

«Миколаїв» — «Агробізнес»

«Рух» — «Металіст 1925»

«Гірник-Спорт» — «Зірка»

«Балкани» — «Оболонь-Бровар»

«Авангард» — «Кобра»

13 тур

13.10.2018

«Зірка» — «Авангард»

«Металіст 1925» — «Гірник-Спорт»

«Агробізнес» — «Рух»

«Волинь» — «Миколаїв»

«Суми» — «Колос»

«Дніпро-1» — «Прикарпаття»

«Оболонь-Бровар» — «Інгулець»

«Кобра» — «Балкани»

14 тур

20.10.2018

«Інгулець» — «Кобра»

«Прикарпаття» — «Оболонь-Бровар»

«Колос» — «Дніпро-1»

«Миколаїв» — «Суми»

«Рух» — «Волинь»

«Гірник-Спорт» — «Агробізнес»

«Зірка» — «Металіст 1925»

«Авангард» — «Балкани»

15 тур

27.10.2018

«Металіст 1925» — «Авангард»

«Агробізнес» — «Зірка»

«Волинь» — «Гірник-Спорт»

«Суми» — «Рух»

«Дніпро-1» — «Миколаїв»

«Оболонь-Бровар» — «Колос»

«Кобра» — «Прикарпаття»

«Балкани» — «Інгулець»

16 тур

03.11.2018

«Агробізнес» — «Металіст 1925»

«Волинь» — «Зірка»

«Суми» — «Гірник-Спорт»

«Дніпро-1» — «Рух»

«Оболонь-Бровар» — «Миколаїв»

«Кобра» — «Колос»

«Балкани» — «Прикарпаття»

«Авангард» — «Інгулець»

17 тур

10.11.2018

«Прикарпаття» — «Інгулець»

«Колос» — «Балкани»

«Миколаїв» — «Кобра»

«Рух» — «Оболонь-Бровар»

«Гірник-Спорт» — «Дніпро-1»

«Зірка» — «Суми»

«Металіст 1925» — «Волинь»

«Агробізнес» — «Авангард»

18 тур

17.11.2018

«Інгулець» — «Колос»

«Волинь» — «Агробізнес»

«Суми» — «Металіст 1925»

«Дніпро-1» — «Зірка»

«Оболонь-Бровар» — «Гірник-Спорт»

«Кобра» — «Рух»

«Балкани» — «Миколаїв»

«Авангард» — «Прикарпаття»

19 тур

24.03.2019

«Колос» — «Прикарпаття»

«Миколаїв» — «Інгулець»

«Рух» — «Балкани»

«Гірник-Спорт» — «Кобра»

«Зірка» — «Оболонь-Бровар»

«Металіст 1925» — «Дніпро-1»

«Агробізнес» — «Суми»

«Волинь» — «Авангард»

20 тур

31.03.2019

«Інгулець» — «Рух»

«Прикарпаття» — «Миколаїв»

«Суми» — «Волинь»

«Дніпро-1» — «Агробізнес»

«Оболонь-Бровар» — «Металіст 1925»

«Кобра» — «Зірка»

«Балкани» — «Гірник-Спорт»

«Авангард» — «Колос»

21 тур

06.04.2019

«Миколаїв» — «Колос»

«Рух» — «Прикарпаття»

«Гірник-Спорт» — «Інгулець»

«Зірка» — «Балкани»

«Металіст 1925» — «Кобра»

«Агробізнес» — «Оболонь-Бровар»

«Волинь» — «Дніпро-1»

«Суми» — «Авангард»

22 тур

13.04.2019

«Інгулець» — «Зірка»

«Прикарпаття» — «Гірник-Спорт»

«Колос» — «Рух»

«Дніпро-1» — «Суми»

«Оболонь-Бровар» — «Волинь»

«Кобра» — «Агробізнес»

«Балкани» — «Металіст 1925»

«Авангард» — «Миколаїв»

23 тур

17.04.2019

«Рух» — «Миколаїв»

«Гірник-Спорт» — «Колос»

«Зірка» — «Прикарпаття»

«Металіст 1925» — «Інгулець»

«Агробізнес» — «Балкани»

«Волинь» — «Кобра»

«Суми» — «Оболонь-Бровар»

«Дніпро-1» — «Авангард»

24 тур

21.04.2019

«Інгулець» — «Агробізнес»

«Прикарпаття» — «Металіст 1925»

«Колос» — «Зірка»

«Миколаїв» — «Гірник-Спорт»

«Оболонь-Бровар» — «Дніпро-1»

«Кобра» — «Суми»

«Балкани» — «Волинь»

«Авангард» — «Рух»

25 тур

26.04.2019

«Гірник-Спорт» — «Рух»

«Зірка» — «Миколаїв»

«Металіст 1925» — «Колос»

«Агробізнес» — «Прикарпаття»

«Волинь» — «Інгулець»

«Суми» — «Балкани»

«Дніпро-1» — «Кобра»

«Оболонь-Бровар» — «Авангард»

26 тур

01.05.2019

«Інгулець» — «Суми»

«Прикарпаття» — «Волинь»

«Колос» — «Агробізнес»

«Миколаїв» — «Металіст 1925»

«Рух» — «Зірка»

«Кобра» — «Оболонь-Бровар»

«Балкани» — «Дніпро-1»

«Авангард» — «Гірник-Спорт»

27 тур

05.05.2019

«Зірка» — «Гірник-Спорт»

«Металіст 1925» — «Рух»

«Агробізнес» — «Миколаїв»

«Волинь» — «Колос»

«Суми» — «Прикарпаття»

«Дніпро-1» — «Інгулець»

«Оболонь-Бровар» — «Балкани»

«Кобра» — «Авангард»

28 тур

11.05.2019

«Інгулець» — «Оболонь-Бровар»

«Прикарпаття» — «Дніпро-1»

«Колос» — «Суми»

«Миколаїв» — «Волинь»

«Рух» — «Агробізнес»

«Гірник-Спорт» — «Металіст 1925»

«Балкани» — «Кобра»

«Авангард» — «Зірка»

29 тур

19.05.2019

«Металіст 1925» — «Зірка»

«Агробізнес» — «Гірник-Спорт»

«Волинь» — «Рух»

«Суми» — «Миколаїв»

«Дніпро-1» — «Колос»

«Оболонь-Бровар» — «Прикарпаття»

«Кобра» — «Інгулець»

«Балкани» — «Авангард»

30 тур

25.05.2019

«Інгулець» — «Балкани»

«Прикарпаття» — «Кобра»

«Колос» — «Оболонь-Бровар»

«Миколаїв» — «Дніпро-1»

«Рух» — «Суми»

«Гірник-Спорт» — «Волинь»

«Зірка» — «Агробізнес»

«Авангард» — «Металіст 1925»

Примітка. Наведені базові дати турів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини