20 серпня в Херсоні стартує IV Всеукраїнський турнір із футболу «Крим — це Україна»

Із 20-го по 26 серпня під патронатом Федерації футболу України спільно з Федерацією АР Крим та Херсонською обласною федерацією футболу на Херсонщині проходитиме традиційний всеукраїнський турнір із футболу «Крим — це Україна» серед команд, сформованих з юнаків 2003 року народження.

Цього року участь у змаганнях братимуть вісім команд — із Києва, Миколаєва, Харкова, Одеси, Володимира-Волинського, Херсона, Маріуполя та Дніпра.

Згідно з жеребкуванням, яке проводив перший віце-президент ФФУ Олег Протасов, команди розділили на дві групи. У квартеті «А» змагатимуться: ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса), УФК «Олімпік» (Харків), ВУФК «Торпедо» (Миколаїв), СДЮШОР «Кристал» (Херсон). У групі «Б» гратимуть: СК «Азовсталь» (Маріуполь), «Динамо» (Київ), «Дніпро» (Дніпро), ФК «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський).

Матчі проходитимуть із 20-го по 26 серпня в Херсоні на стадіоні «Кристал» та в Чулаківці Голопристанського району на стадіоні «Вікторія». 

Календар матчів

1-й тур. 20.08.2018

Група «А»

УФК «Олімпік» (Харків) — ВУФК «Торпедо» (Миколаїв). Стадіон «Кристал» (Херсон). 16.00

СДЮШОР «Кристал» (Херсон) — ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса). Стадіон «Кристал» (Херсон). 18.00

Група «Б»

ФК «Динамо» (Київ) — ФК «Дніпро» (Дніпро). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 16.00

ФК «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський) — СК «Азовсталь» (Маріуполь). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 18.00

2-й тур. 21.08.2018

Група «А»

ВУФК «Торпедо» (Миколаїв) — СДЮШОР «Кристал» (Херсон). Стадіон «Кристал» (Херсон). 16.00

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) — УФК «Олімпік» (Харків). Стадіон «Кристал» (Херсон). 18.00

Група «Б»

ФК «Дніпро» (Дніпро) — ФК «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 16.00

СК «Азовсталь» (Маріуполь) — ФК «Динамо» (Київ). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 18.00

3-й тур. 22.08.2018

Група «А»

СДЮШОР «Кристал» (Херсон) — УФК «Олімпік» (Харків). Стадіон «Кристал» (Херсон). 16.00

ДЮСШ-11 «Чорноморець» (Одеса) — ВУФК «Торпедо» (Миколаїв). Стадіон «Кристал» (Херсон). 18.00

Группа «Б»

ФК «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський) — ФК «Динамо» (Київ). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 16.00

СК «Азовсталь» (Маріуполь) — ФК «Дніпро» (Дніпро). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 18.00

Матчі за 5-е та 7-е місця. 23.08.2018

4-е місце групи «А» — 4-е місце групи «Б» (матч за 7-е місце). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 10.00

3-є місце групи «А» — 3-є місце групи «Б» (матч за 5-е місце). Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 12.00

1/2 фіналу. 24.08.2018

1-е місце групи «А» — 2-е місце групи «Б». Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 16.00

2-е місце групи «А» — 1-е місце групи «Б». Стадіон «Вікторія» (смт Чулаковка). 18.00

Матч за 3-є місце. 26.08.2018

Команди, що програли у півфіналах. Стадіон «Кристал» (Херсон). 15.00

Фінал. 26.08.2018

Команди, що перемогли у півфіналах. Стадіон «Кристал» (Херсон). 17.00

По завершенні фінального матчу відбудеться офіційна церемонія нагородження переможців і призерів та закриття турніру.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини