Відбулося жеребкування чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги

10 липня у Будинку футболу відбулося жеребкування календаря чемпіонату України з футболу серед жіночих команд вищої ліги сезону-2018/2019.

Нагадаємо, що цього сезону у змаганнях братимуть участь 10 команд, а вже з сезону-2019/2020 планується розширення до 12-ти, за це проголосували члени Комітету жіночого футболу на останньому засіданні.

Розглянувши листи від керівництва ФК «Легенда-ШВСМ» м. Чернігів (про відмову від участі у чемпіонаті України у зв'язку з фінансовими труднощами) та ФК «Янтарочка» м. Новояворівськ, Комітет жіночого футболу ФФУ затвердив список учасників змагань. Було вирішено замість ФК «Легенда-ШВСМ» м. Чернігів включити до складу учасників чемпіонату України з футболу серед жіночих команд вищої ліги сезону-2018/2019 за спортивним принципом ФК «Янтарочка» м. Новояворівськ Львівської області, який посів друге місце за результатами чемпіонату України серед жіночих команд першої ліги сезону-2017/2018.

Також згідно листів від керівництва команди «Єдність» с. Плиски та Чернігівської обласної федерації футболу перейменовано команду «Єдність» с. Плиски на «Єдність-ШВСМ» с. Плиски Чернігівської області.

Перед жеребкуванням було вирішено розвести клуби з одного міста. Харківські «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2», а також уманські «Ятрань-Базис» та «Пантери» не будуть проводити домашні матчі в одному турі. 

Отже, в 28-му за ліком розіграші національного чемпіонату візьмуть участь 10 колективів:

«Житлобуд-1» (Харків)

«Житлобуд-2» (Харків)

«Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н., Черкаська обл.)

«Пантери» (Умань, Черкаська обл.)

«Злагода-Дніпро-1» (Дніпро)

«Єдність-ШВСМ» (Плиски, Чернігівська обл.)

«Родина-Ліцей» (Костопіль, Рівненська обл.)

«Ладомир» (Володимир-Волинський, Волинська обл.)

«Восход» (Олешківський район, Херсонська обл.)

«Янтарочка» (Новояворівськ, Львівська обл.)

Стартові тури нового чемпіонату, початок якого запланований на 4 серпня, виглядають наступним чином.

1 тур, 4 серпня (базовий день)

«Житлобуд-1» (Харків) — «Родина-Ліцей» (Костопіль)

«Пантери» (Умань) — «Восход» (Херсонська обл.)

«Янтарочка» (Новояворівськ) — «Злагода-Дніпро-1» (Дніпро)

«Ладомир» (Володимир-Волинський) — «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н.)

«Єдність-ШВСМ» (Плиски) — «Житлобуд-2» (Харків)

2 тур

«Родина-Ліцей» — «Житлобуд-2» (Харків)

«Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н.) — «Єдність-ШВСМ» (Плиски)

«Злагода-Дніпро-1» (Дніпро) — «Ладомир» (Володимир-Волинський)

«Восход» (Херсонська обл.) — «Янтарочка» (Новояворівськ)

«Житлобуд-1» (Харків) — «Пантери» (Умань)

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини