Олег Протасов: «Бажаємо всім командам вдало виступити в Кубку України»

Перший віце-президент Федерації футболу України Олег Протасов, який брав участь у жеребкуванні першого попереднього етапу Кубку України, побажав удачі всім командам, які вступають у боротьбу за почесний трофей.

— Із сьогоднішнього дня, по суті, стартує боротьба за Кубок України, з чим вітаю всіх учасників турніру, — сказав Олег Протасов. — Життя так складається, що вже на цій стадії в компанії з менш іменитими клубами є недавні топ-колективи. Тому вже на попередній стадії Кубку, впевнений, на нас чекає цікава і захоплююча гра.

Перша стадія, як і наступні, складається з одного матчу. Я впевнений, що це теж додасть інтриги і мотивації командам, оскільки доведеться вирішувати свою долю в Кубку в одній грі, і права на помилку не буде.

Кубок завжди був особливим турніром, тому що в ньому бувають несподівані і сенсаційні результати. Упевнений, такі ігри на нас очікують і в нинішньому розіграші, а всім командам ми бажаємо удачі на кубковій стежці, щоб вони пройшли якомога далі і гідно билися на подальших етапах із більш сильними суперниками.

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини