Збірна України серед ветеранів: Єзерський та Косовський розписалися у воротах команди Національної поліції

У рамках урочистостей, присвячених третій річниці від дня заснування Національної поліції України, на навчально-тренувальній базі Академії внутрішніх справ України відбувся товариський матч між збірною України серед ветеранів та збірною Національної поліції України. Легенди футболу показали клас та майстерність, у нелегкій боротьбі перемігши правоохоронців із рахунком 2:1.

Команді видатних вітчизняних футболістів не звикати грати проти представників силових структур. У рамках турне в підтримку військових у зоні АТО збірна вже зустрічалася зі спецназівцями та десантниками, моряками і прикордонниками, багато разів протистояла збірним учасників АТО, до складу яких входили представники різних частин та підрозділів. Правоохоронці з Нацполіції гідно справляються зі своєю роботою, особливо в контексті блискуче проведених у травні в Києві фіналів Ліги чемпіонів, високу оцінку яким дали УЄФА та вся світова футбольна спільнота.

«Ми радо відгукнулися на пропозицію провести товариський матч із поліцейськими, від злагоджених дій яких залежить безпека на вулицях міст та селищ країни, — відзначив організатор збірної ветеранів України, віце-президент ФФУ Олег Собуцький. — Для наших молодих суперників одне потрапляння до складу — чудова оцінка їхньої роботи. Нехай це буде стимулом зростати у професійному середовищі, підвищувати майстерність на футбольному полі. Наша збірна проводить велику кількість ігор із військовими та командами інших силових структур, чи не в кожній третій грі нам протистоять хлопці, які боронять незалежність країни на сході».

Фото Олексія Кликова

До матчу проти Нацполіції до збірної ветеранів, очолюваної знаменитими Анатолієм Дем’яненком та Володимиром Лозинським, були залучені наступні виконавці: Віталій Рева, Святослав Сирота, Владислав Ващук, Сергій Нагорняк, Володимир Єзерський, Віталій Косовський, Богдан Шершун, Едуард Цихмейструк, Олександр Венглинський, Андрій Оксимець, Віталій Самойлов. Під час гри під оплески присутніх, серед яких були співробітники Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій і Державної міграційної служби України, у синьо-жовтій футболці вийшов телеведучий Ігор Циганик.

Першими відзначилися поліцейські, очолювані в минулому футболістом київського «Динамо» та юнацьких збірних України Андрієм Кругляком. Мали господарі свята нагоду і збільшити перевагу, проте з кожною хвилиною все більше давався взнаки досвід легенд футболу. Володимир Єзерський та Віталій Косовський свої моменти реалізували, у підсумку — перемога збірної ветеранів із рахунком 2:1.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини