«Вікторія» стала переможцем чемпіонату України серед аматорів сезону-2017/2018

29 червня у Києві на НТК ім. В. Баннікова відбувся фінальний матч чемпіонату України сезону-2017/2018 серед аматорів. Чемпіонські нагороди завдяки єдиному голу здобули представники Сумщини й отримали їх з рук першого віце-президента ФФУ Вадима Костюченка. 

У вирішальній грі турніру зустрілися «Вікторія» з Миколаївки Сумської області та «Таврія-Скіф» із Роздолу Запорізької області.

Фінальний матч пройшов у завзятій боротьбі, а долю золотих нагород було вирішено у першому таймі, коли гол вже на третій хвилині видовищним ударом із 25-ти метрів забив центральний півзахисник «Вікторії» Романенко. У підсумку цей гол виявився єдиним і переможним для футболістів із Сумської області, а «Вікторія» вперше у своїй історії виборола звання чемпіонів України серед аматорів.

Фото Павла Кубанова

Додамо, що фінальний поєдинок наприкінці зустрічі був затьмарений емоціями команди «Таврія-Скіф». Уже в компенсований час, коли представники Запорізької області намагалися з останніх сил зрівняти рахунок, на полі сталася сутичка, після якої рефері відправив до роздягальні по одному гравцю «Таврії-Скіф» і «Вікторії», а також вилучив на трибуну головного тренера таврійців Максима Скороходова.

Фото Павла Кубанова

Чемпіонат України серед аматорів. Фінал

29 червня. Київ. НТК ім.Баннікова.

«Вікторія» (Миколаївка) — «Таврія-Скіф» (Роздол) — 1:0

Гол: Романенко (3).

«Вікторія»: Борисенко, Акімов (Рябцев, 70), Романенко (Шимко, 68), Кузьмін (Шевченко, 77), Ганжа (Середа, 65), Суходуб, Михайлюк, Зінченко, Яценко, Ретушняк, Нелін.

«Таврія-Скіф»: Бриль, Хомутов, Невмивака, Кривий, Каськов (Сілюк, 80), Семененко, Акопян, Пісоцький, Парубльов, Жук, Жигалов.

Вилучені: Яценко — Акопян.

Фото Павла Кубанова

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини