Тренер збірної Львівської області Віталій Пономарьов: «Намагатимемося гідно представити Україну в Кубку регіонів УЄФА»

Головний тренер збірної Львівської області Віталій Пономарьов прокоментував перемогу своїх підопічних (2:1) над збірною Сумської області у фінальному матчі Кубку регіонів ФФУ:

— Звичайно, емоції зараз позитивні. Вийшла дуже цікава гра, гідна фіналу змагань. Підсумковий рахунок і наша перемога лише в додатковий час підтверджують, що обидві команди не хотіли поступатися, прагнули перемогти, і байдужих на полі не було — ні в нашому складі, ні в складі суперника.

Перемога для нашої збірної вийшла важкою. Перед фіналом ми розуміли, що на перший план вийдуть бійцівські якості та характер. Хоча по ходу гри, на мій погляд, ми виглядали краще і створили більше шансів. На жаль, у другому таймі ми пропустили не зовсім логічний м’яч, адже перевага була на нашому боці. Але це футбол. На щастя, у додатковий час ми проявили характер і забили переможний гол. Дякую всім хлопцям і всій команді за самовіддачу.

Звичайно, ми будемо ставити максимальні завдання у Кубку регіонів УЄФА, адже представлятимемо Україну на міжнародній арені. Постараємося виконати побажання президента ФФУ Андрія Павелка та привезти європейський трофей на нашу батьківщину.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини