Тренер «Динамо» (U-16) Сергій Беженар: «Ми добре вивчили «Шахтар» і проявили характер»

Старший тренер «Динамо» (U-16) Сергій Беженар прокоментував перемогу своєї команди на фінальному турнірі ДЮФЛУ сезону-2017/2018 (у вирішальній грі столичні футболісти здолали опір донецького «Шахтаря», перемігши у драматичному матчі з рахунком 4:3):

— У нас дуже дружня команда, тому налаштовувати хлопців на фінал особливої потреби не було. Ми добре вивчили манеру гри «Шахтаря», як гірники діють тактично. Були напутні слова перед фінальним поєдинком, а так у цілому футболісти самі розуміли важливість такої гри. Вийшли і здорово відіграли, здобувши перемогу.

Перший тайм у нас не вийшов так, як другий. «Шахтар» добре грав і використовував свої козирі у вигляді стандартних положень. Донеччани на них розраховували. Ми ж, у свою чергу, внесли корективи у перерві, добре ввійшов у гру Володимир Бражко, у «Динамо» почало багато що виходити, нам вдалося переломити хід поєдинку і в підсумку здобути перемогу.

Звичайно, прогрес у хлопців проглядається неозброєним оком. Упевнений, деякі з них своєю грою заслужили підвищення і вже найближчим часом вирушать на збори з командою 19-річних.