У Краматорську відбудеться турнір пам’яті загиблих воїнів-десантників

19—20 липня у Краматорську Донецької області за підтримки Федерації футболу України відбудеться футбольний турнір, присвячений пам’яті воїнів-десантників, які загинули у війні на сході України.

У змаганнях візьмуть участь шість команд, які представлятимуть усі з’єднання та частини ДШВ Збройних сил України. Серед них і бійці 81-ї окремої десантно-штурмової бригади, яка обороняла донецький аеропорт наприкінці 2014-го та на початку 2015 років та продовжує утримувати позиції на передовій понині.

Нещодавно радник президента Федерації футболу України Валентин Латипов зустрівся з начальником штабу, першим заступником командувача Десантно-штурмових військ Андрієм Ковальчуком та передав команді 81-ї ОАеМБр у подарунок від президента ФФУ — нову футбольну форму, яку десантники зможуть випробувати у змаганнях, що відбудуться в Краматорську наступного місяця. Також Валентин Латипов передав військовослужбовцям вітання та слова вдячності за їх подвиг від Андрія Павелка.

«Для мене особисто та усієї Федерації футболу України велика честь допомагати та підтримувати наших Героїв — захисників України, які щодня ризикують своїм життям та здоров’ям заради миру в нашій державі на сході. Захоплююся вашою сміливістю та завзяттям і бажаю міцного здоров’я, миру і перемоги!» — підкреслив Андрій Павелко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини