Стартує Євроліга-2018 з пляжного футболу: з прицілом на чемпіонат світу

Сьогодні в Баку розпочнеться перший етап Євроліги-2018 з пляжного футболу, в якому виступить й збірна України.

У цьому турнірі беруть участь вісім команд, розподілених на дві групи. Збірна України зіграє у групі 2, де її суперниками будуть Швейцарія, Італія та Німеччина. У групі 1 зустрічатимуться між собою Португалія, Білорусь, Франція та Азербайджан.

У кваліфікації Євроліги-2018 беруть участь 12 збірних, а вісім найкращих вийдуть до Суперфіналу. Відзначимо, що Італія знову отримає гарантовану путівку до вирішального раунду як країна-господар, але все одно бере участь у відбірних етапах.

Сама ж Євроліга, окрім боротьби за титул чемпіона Європи, важлива для збірних команд із прицілом на наступний рік, повідомляє АПФУ. У 2019-му у Мінську відбудуться другі Європейські ігри, і, щоб здобути путівку до Білорусі, потрібно потрапити до шістки найкращих команд у нинішньому сезоні.

Крім того, наступного року відбудеться чемпіонат світу з пляжного футболу, і у відборі бажано мати високий рейтинг. Також у 2019 році в США пройдуть Всесвітні пляжні ігри. І хоча система відбору до турніру в Сан-Дієго поки невідома, можна припустити, що на ігри від Європи буде чотири перепустки, тому бажано в цьому сезоні фінішувати в топ-квартеті.

Підписатися на новини