Збірна України з пляжного футболу завершила підготовку до відбірного етапу Євроліги-2018 матчем проти збірної Києва

Збірна України з пляжного футболу завершила підготовку до першого відбірного етапу Євроліги-2018, який стартує у п'ятницю, 22 червня в Азербайджані.

Синьо-жовті провели контрольний поєдинок зі збірною Києва, у складі якої зіграли футболісти різних столичних клубів: воротарі — Максим Максименко («Гріффін») та Олексій Кіриченко («Альтернатива»), польові гравці — Олександр Семенов («Артур М'юзік»), Ігор Біч («Артур М'юзік»), Олег Будзько («Євроформат»), Олександр Чикаловець («Альтернатива»), Руслан Ніфталієв («Альтернатива-2»), Дмитро Крохмалюк («Артур М'юзік»), Андрій Пашко («Альтернатива»), Олег Сіренко («Альтернатива»), Дмитро Ніколаєць («Альтернатива-2»).

А от тренерський штаб збірної України підключив до гри ще й Максима Хижняка з «Євроформату». Сама зустріч завершилася з рахунком 7:4 на користь синьо-жовтих, у складі яких покером відзначився Олександр Корнійчук і по м'ячу забили Ігор Борсук, Роман Пачев та Дмитро Медвідь. У збірної Києва дубль оформив Олександр Семенов і по разу відзначилися молоді Андрій Пашко і Дмитро Крохмалюк.

У середу футболісти збірної України отримали вихідний, а вже сьогодні рейсом із Борисполя наша команда вирушила до Баку.

Нагадаємо склад збірної України на перший етап Євроліги.

Воротарі: Віталій Сидоренко («Артур М'юзік»), Володимир Гладченко («Гріффін»).

Польові гравці: Ігор Борсук («ХІТ»), Олександр Корнійчук («ХІТ»), Юрій Щериця («Вибір»), Максим Войток («Гріффін»), Роман Пачев («CITY»), Дмитро Медвідь («ХІТ»), Іван Глуцький («Артур М'юзік»), Костянтин Макєєв («Артур М'юзік»).

Розклад матчів на етапі в Баку (час київський):

22.06.2018

13.45 Швейцарія — Україна (група 2)

15.00 Португалія — ​​Білорусь (група 1)

16.15 Німеччина — Італія (група 2)

17.30 Франція — Азербайджан (група 1)

23.06.2018

13.45 Швейцарія — Німеччина (група 2)

15.00 Португалія — ​​Франція (група 1)

16.15 Україна — Італія (група 2)

17.30 Білорусь — Азербайджан (група 1)

24.06.2018

13.45 Україна — Німеччина (група 2)

15.00 Білорусь — Франція (група 1)

16.15 Італія — ​​Швейцарія (група 2)

17.30 Азербайджан — Португалія (група 1)

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини