На НТК ім. В. Баннікова розпочалися «Футбольні канікули з ФФУ»

Минулими вихідними, 16-го та 17 червня, на тренувальних полях комплексу ім. В. Баннікова відбулися перші заняття в рамках проекту «Футбольні канікули з ФФУ».

Протягом двох днів тренування відвідали кілька десятків юних та зовсім маленьких футболістів. Під час занять тренери відточували з малечею різноманітні ігрові вправи, спілкувалися та грали у футбол. Окрім того, учасники проекту отримали в подарунок новенькі м’ячі та сертифікати на відвідування матчів національної збірної України.

Діти не приховували свого захвату від футбольних канікул та обіцяли привести на наступні тренування своїх друзів.

«Футбольні канікули з ФФУ» — унікальний проект, спрямований на організацію здорового та цікавого дозвілля дітей та юнацтва під час літніх канікул та їхнє залучення до занять футболом. Тренування відбуваються на НТК ім. В. Баннікова по вівторках та четвергах із 16.00 до 17.00, а також по суботах і неділях із 10.00 до 11.00. Вік учасників проекту — від п’яти до 15-ти років. Бажаючим долучитися до проекту при собі необхідно мати спортивну форму та взуття, довідку про стан здоров’я та письмовий дозвіл від батьків.

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини