Капітан збірної України з пляжного футболу Ігор Борсук: «Завдання — перемогти на етапі Євроліги в Баку»

Гравець київського ФК «ХІТ» і збірної України з пляжного футболу Ігор Борсук після півторарічної перерви повернувся до лав синьо-жовтих.

Перед першим відбірним етапом Euro Beach Soccer League 2018, який за тиждень стартує в Баку, він сповнений оптимізму. Про це новопризначений капітан збірної розповів у своєму інтерв'ю прес-службі АПФУ.

— Ігоре, вітаємо тебе в розташуванні збірної України! Наскільки ти скучив за командою?

— Чесно кажучи, неймовірно скучив за збірною України, за хлопцями, за великими турнірами на піску. Тому в команду повернувся з хорошим настроєм, адже минулий рік пропустив, і зараз докладу всіх зусиль і вміння, щоб здобути максимум перемог. Головне зараз — усім хлопцям згуртуватися заради однієї ідеї і рухатися разом за чітко визначеним планом.

— Яка атмосфера в команді? Як настрій всередині колективу?

— Атмосфера всередині команди робоча, всі горять бажанням успішно стартувати в Євролізі-2018. Наші тренери перед збором визначили плани, і тепер на тренуваннях награємо схеми, відпрацьовуємо стандартні положення і гру в четвірках. Я бачу в очах хлопців, що всі в передчутті старту збірної України в Євролізі.

— Чи стало несподіванкою, що тренерський штаб знову довірив тобі капітанську пов'язку?

— Тренер довірив пов'язку мені, але в нашому колективі кожен її гідний. І я постараюся зробити все можливе і неможливе, щоб виправдати його довіру.

— Що скажеш про суперників на першому відбірному етапі Євроліги — Швейцарію, Італію, Німеччину?

— Суперники всі добротні і майстеровиті. Швейцарія на чолі зі Станковичем і Оттом дуже сильна, вони грають в атакувальний футбол. Італія — ​​це прагматична і в'язка збірна, з якою нам завжди дуже важко грати. Німеччина прогресує з року в рік, зараз у них є свій лідер — Крістіан Бірман. До речі, Максим Войток і Роман Пачев грали разом із ним за «Мелістар» на Кубку європейських чемпіонів в Назаре, тож потрібно буде дізнатися про сильні сторони Бірмана у Роми та Макса.

— Яке завдання-мінімум на етапі в Баку?

— Завдання — перемога на цьому етапі. Всі розуміють, що буде непросто, але перемога нам практично гарантує перепустку в Суперфінал у Італії. Отже, всі хлопці налаштовуються на бій в кожному окремо взятому матчі, і всі з нетерпінням чекають старту збірної України в Євролізі.

— Що скажеш про спеку в столиці Азербайджану, у тебе ж був досвід в 2015 році на Європейських Іграх у Баку?

— Із приводу спеки — взагалі немає проблем, у нас організм звик до будь-яких труднощів. Плюс тренерський штаб зараз проводить тренування якраз у середині дня, щоб ми максимально пристосувалися. Я впевнений, що разом ми будемо грізною силою в Баку. 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини