ДЮФЛУ: результати другого туру фінальних турнірів серед команд U-16 та U-14

У Запоріжжі та Щасливому тривають фінальні турніри чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд U-16 та U-14.

U-16 (Запоріжжя)

Група «А»
15 червня
«Зміна-Оболонь» (Київ) — «Шахтар» (Донецьк) — 1:1
Голи: Марчук (25, з пенальті) — В'юнник (19).
«УФК-Карпати» (Львів) — «Дніпро» (Дніпро) — 2:3
Голи: Раделицький (5, з пенальті), Стень (10) — Кобак (7), Рубчинський (36, 48).
16 червня
«Шахтар» (Донецьк) — «Дніпро» (Дніпро) — 4:0
Голи: Абдуллаєв (7, 66), Судаков (29, з пенальті), Авдєєв (80+4).
«Зміна-Оболонь» (Київ) — «УФК-Карпати» (Львів) — 0:2
Голи: Грабовський (32, автогол), Стень (40).
Турнірне становище: 1. «Шахтар» — 4 очки. 2. «Дніпро» — 3. 3. «УФК-Карпати» — 3. 4. «Зміна-Оболонь» — 1.
18 червня
«УФК-Карпати» (Львів) — «Шахтар» (Донецьк). 16.00
«Дніпро» (Дніпро) — «Зміна-Оболонь» (Київ). 16.00 
Група «Б»
15 червня
ФК «Скала» (Моршин) — ДЮСШ-15 (Київ) — 1:2
Голи: Лазор (6) — Дубілей (24), Кучерявий (76).
«Динамо» (Київ) — «Карпати» (Львів) — 5:1
Голи: Ісадченко (4), Ванат (8, з пенальті, 50), Близниченко (21), Рязанцев (55) — Стельмащук (14).
16 червня
ДЮСШ-15 (Київ) — «Карпати» (Львів) — 1:0
Гол: Мягкий (40+1).
ФК «Скала» (Моршин) — «Динамо» (Київ) — 1:2
Голы: Пасичняк (18) — Скорко (31), Ванат (80+1).
Турнірне становище: 1. «Динамо» — 6. 2. ДЮСШ-15 — 6. 3. «Скала» — 0. 4. «Карпати» — 0.
18 червня
«Динамо» (Київ) — ДЮСШ-15 (Київ). 16.00
«Карпати» (Львів) — ФК «Скала» (Моршин). 18.00
20 червня
Півфінали. 16.00, 18.00
22 червня
Матч за третє місце. 16.00
Фінал. 18.00
 

U-14 (Щасливе)

Група «А»

15 червня

«Шахтар» (Донецьк) — «УФК-Карпати» (Львів) 1:0

Гол: Пухтєєв (60+3).

УФК (Дніпро) — «Карпати» (Львів) 0:3

Голи: Столярчук (46), Слюбик (54), Важинський (59).

16 червня

«Карпати» (Львів) — «УФК-Карпати» (Львів) — 2:0

Голи: Холод (40), Пастух (60).

«Шахтар» (Донецьк) — УФК (Дніпро) — 5:0

Голы: Сугеса (4, 30), Пухтєєв (11), Глущений (14, 31).

Турнірне становище: 1. «Шахтар» — 6 очок. 2. «Карпати» — 6. 3. «УФК-Карпати» — 0. 4. УФК Дніпро — 0.

18 червня

УФК (Дніпро) — «УФК-Карпати» (Львів). 17.00

«Карпати» (Львів) — «Шахтар» (Донецьк). 17.00

Група «Б»

15 червня

«Чорноморець» (Одеса) — СДЮСШОР (Ужгород) 2:0

Голи: Колодежний (34), Вислоцький (52).

ФК «Скала» (Моршин) — «Динамо» (Київ)  0:2

Голи: Царенко (9), Поліщук (33).

16 червня

СДЮСШОР (Ужгород) — «Динамо» (Київ) — 1:3

Голи: Кичун (51) — Горбач (1, 29), Александров (44).

«Чорноморець» (Одеса) — ФК «Скала» (Моршин) — 1:0

Гол: Вислоцький (19).

Турнірне становище: 1. «Динамо» — 6 очок. 2. «Чорноморець» — 6. 3. «Скала» — 0. 4. СДЮСШОР — 0.

18 червня

ФК «Скала» (Моршин) — СДЮСШОР (Ужгород). 17.45

«Динамо» (Київ) — «Чорноморець» (Одеса). 17.45

20 червня

Півфінали. 16.00, 17.45

22 червня

Матч за третє місце. 16.00

Фінал. 18.00

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини