Українські десантники, яких підтримувала ФФУ, перемогли на змаганнях військових у Великій Британії

Офіцери Десантно-штурмових військ Збройних сил України взяли участь у марш-кидку для поранених ветеранів та учасників бойових дій Cateran Yomp 2018, який проходив у Великій Британії, в горах Шотландії. Про це повідомляє офіційний сайт Десантно-штурмових військ Збройних сил України.  

У масштабному та престижному заході взяли участь військовослужбовці близько 10-ти країн НАТО та цивільні спортсмени з різних країн світу — загалом близько двох тисяч осіб. Україну на міжнародній арені представляли шестеро її громадян — учасників бойових дій на сході країни. Троє з них — чинні офіцери Збройних сил, двоє — звільнені в запас, ще один — представник Національної гвардії.

 

За умовами марш-кидку, його учасникам слід було в складі команди здолати відстань у 54 милі, тобто 87 кілометрів. Для здобуття золотої медалі необхідно було пройти дану дистанцію менш ніж за 24 години. А українці зробили це за 23 години, показавши хороший результат та посівши перше місце. Майже половині учасників марш-кидку не вдалося підкорити дану дистанцію.

Нагадаємо, що діяльністю української команди, яка брала участь у змаганнях, опікується ГС «Національна рада спортивної реабілітації захисників України», а Федерація футболу України посприяла в організації поїздки до Великої Британії, надавши, зокрема, комплекти форми для спортсменів.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини