Збірна України з пляжного футболу готується до першого етапу Євроліги-2018

Збірна України з пляжного футболу розпочала підготовку до першого відбірного етапу Євроліги-2018 і провела тренування у столичному Гідропарку.

У першому тренуванні збірної України на піску київської «Гідропарк-арени» взяли участь не всі виконавці, на яких розраховує тренерський штаб команди. Але ті, що були присутні, голкіпери Віталій Сидоренко та Володимир Гладченко, польові гравці Ігор Борсук, Олександр Корнійчук, Максим Войток, Дмитро Медвідь, Іван Глуцький та Юрій Щериця, працювали з повною віддачею. Перед початком заняття головний тренер збірної Євген Варениця оголосив, що капітаном команди в сезоні-2018 знову буде Ігор Борсук.

Цього тижня синьо-жовті продовжать тренування в Гідропарку та будуть чекати на інших виконавців. «Ми з Миколою Костенком спеціально вирішили призначити час усіх тренувань до вильоту до Азербайджану на 13.00, щоб наші хлопці змогли якнайкраще адаптуватися до полуденної спеки. За прогнозами, у дні проведення першого відбірного етапу Євроліги-2018 у Баку температура становитиме 27—30 градусів, а ми граємо всі денні матчі. Тож нашим хлопцям потрібно звикнути до спеки в середині дня й бути готовими до гри у таку погоду», — підкреслив Євген Варениця.

Остаточний склад збірної України тренери оголосять у п’ятницю, 15 червня. У найближчий вік-енд хлопці проведуть поєдинки в чемпіонаті Києва, а наступного тижня зберуться знову.

Виліт до Баку на перший відбірний етап Євроліги-2018 заплановано на 21 червня, а свій перший матч на турнірі наша команда проведе 22-го числа проти збірної Швейцарії.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини