ФФУ підтримує побудову футбольних стадіонів навіть у найвіддаленіших регіонах України

«Федерація футболу України приділяє особливу увагу розвитку футбольної інфраструктури в регіонах країни», — заявив під час церемонії відкриття нового сучасного футбольного стадіону в селі Минай, що на Закарпатті, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

«Те, що ми бачимо в цьому населеному пункті, є яскравим прикладом шанобливого ставлення до населення з боку місцевої влади, меценатів і спонсорів, які піклуються про пропаганду здорового способу життя. Адже сучасні спортмайданчики повинні створюватися не тільки у столицях, а й у периферійних населених пунктах. Як показує практика і історія нашого українського футболу, більшість українських футбольних зірок родом саме з невеликих міст і сіл», — підкреслив Вадим Костюченко.

Фото ffz.org.ua

Відкриття сільської футбольної споруди з далеко не провінційною назвою «Минай Арена», збіглося з декількома особливими для селян подіями. Разом з одним із керівників вітчизняного футболу на Закарпаття приїхав один з легендарних вітчизняних футболістів — Ігор Бєланов, який привіз один із найголовніших іиндивідульних трофеїв — приз кращому футболісту Європи — «Золотий м'яч».

Фото ffz.org.ua

У той же день футболісти місцевого клубу «Минай» у фінальному матчі Кубка Закарпаття з розгромним рахунком 5:0 перемогли команду «Вільховець» й удруге поспіль здобули Кубок. Крім того, на урочистому відкритті нового стадіону Вадим Костюченко офіційно передав президенту ФК «Минай» Валерію Пересоляку атестат на участь клубу у другій лізі професійного футболу України.

 

Фото ffz.org.ua

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини