У Києві відбулося нагородження призерів «Шкіряного м'яча»

На столичній Контрактовій площі вшанували призерів турніру «Шкіряний м'яч — Кубок Coca-Cola» у віковій групі U-13.

Чемпіонами змагань серед 13-річних, що відбулися у Вишневому, стали представники ЗОШ № 20 м. Харкова. Другими на п’єдестал пошани зійшли кияни (ЗОШ № 301), бронза дісталася ЗОШ-інтернату з Володимира-Волинського. 

Різноманітну футбольну атрибутику, грамоти, дипломи, медалі, кубки, м’ячі та комплекти форми вручали перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, президент «Шкіряного м’яча», найкращий футболіст Радянського Союзу-1966, капітан київського «Динамо», заслужений майстер спорту СРСР Андрій Біба, начальник управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Віталій Масло.

Вадим Костюченко та Олександр Каденко передали вітання від президента ФФУ Андрія Павелка та президента ААФУ Федора Шпига. Крім того, на юних спортсменів чекав ще один сюрприз. Усі учасники фінального турніру побувають на одному з домашніх матчів збірної України. Ініціативу ФФУ та ААФУ підтримали гравці збірної України на чолі з головним тренером Андрієм Шевченком.

13-річні учасники «Шкіряного м’яча» передали естафету 11-річним футбольним талантам, які з 6-го по 8 червня розіграють чемпіонський титул у Славуті. Ще одна подія відбудеться в Івано-Франківську, де з 13-го по 15 червня змагатимуться 12-річні хлопці.

Підписатися на новини