Національна команда України переходить до заключного етапу збору: останні новини із Франції

Післяматчевий день традиційно присвячений відновленню. У п'ятницю у футболістів збірної України була можливість поспати трохи довше, адже вчора команда повернулася до готелю близько опівночі. 

Та, зрештою, не всі гравці скористалися такою нагодою. 

Уранці 1 червня розташування збірної в Евіані залишили Андрій П'ятов і Тарас Степаненко. Головний тренер Андрій Шевченко відпустив їх через сімейні обставини. До того ж обидва провели на полі в матчі з Марокко достатньо часу, а вчора після цієї зустрічі Шевченко сказав про те, що в поєдинку проти Албанії шанс зіграти отримають виконавці, які були мало задіяні або зовсім не брали участі в першому спарингу.

Сьогодні в команди заплановано одне тренування — вечірнє, яке розпочнеться о 18-й годині за європейським часом на стадіоні «Каміль Фурньє» в Евіані.

Перед тим гравці, не задіяні в матчі з Марокко, займатимуться у тренажерному залі з тренером із фізичної підготовки Іваном Баштовим.

Таким чином синьо-жовті переходять до заключного етапу збору — підготовки до поєдинку з Албанією, що відбудеться 3 червня в Евіані. 

Олександр Гливинський,

прес-аташе збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини