Євген Коноплянка: «Ми побачили, що також на щось здатні, хоч і не все виходило»

Півзахисник національної збірної України Євген Коноплянка оцінив гру команди у товариському поєдинку проти Марокко.

Учорашній спаринг між збірними України та Марокко завершився сухою нічиєю. Одним із найактивніших у складі синьо-жовтих був Євген Коноплянка, який після матчу прокоментував розвиток подій на полі.

Непроста гра вийшла, видно, що марокканці готуються до чемпіонату світу. У другому таймі було так само складно стримувати їхній тиск, як і в першому?

— Мабуть, розкажу, чому події розвивалися саме так. Їхня тактика стала для нас сюрпризом. Ми були готові протистояти Марокко, але не очікували, що суперник гратиме у п’ять захисників. Або у три, як це зараз називають. Тому поки ми підлаштовувалися, розбиралися, пройшов певний час. Згодом уже більш-менш щось почало виходити. Відзначу, що в них і команда — не подарунок, із хорошими виконавцями. Тому насправді ми очікували тиску з їхнього боку. Думаю, зіграли непогано, особливо у другому таймі у нас були непогані нагоди. Якби ми реалізували свої моменти, то зараз би розмовляли по-іншому. Тож я вважаю, що 0:0 — непоганий результат.

У тебе був шанс у другому таймі. Хотів влучити у дальній кут?

— Я ніби саме так і поцілив, просто в тому епізоді суперників врятував захисник. Це футбол: якби пробив у ближній кут, могло б і залетіти. А так — не пощастило, що в потрібний час у потрібному місці опинився захисник. 

У будь-якому випадку у збірної України була можливість перевірити себе на фоні дуже серйозного суперника. Такий матч корисний для майбутніх протистоянь із сильними опонентами?

— Звичайно, завжди приємно грати проти гідного суперника. Можна оцінити свої сили, бо ця команда не просто так вийшла на чемпіонат світу. Ми побачили, що також на щось здатні, хоч і не все виходило. Ми продовжуємо зіграватися, оскільки у збірній молодий колектив. Починаємо відчувати один одного, звикати.

Двох днів на відновлення вистачить?

— Гадаю, побачимо це вже під час гри з Албанією.

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ, 

прес-аташе збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини