Президент ФФУ провів зустріч з Героєм України Ігорем Гордійчуком

30 травня в Будинку футболу побував Герой України, ректор Київського військового ліцею ім. І. Богуна Ігор Гордійчук. Легендарний захисник України поспілкувався з президентом Федерації футболу України та розповів про футбольні традиції очолюваного ним навчального закладу.

Користуючись нагодою, Андрій Павелко вручив Ігорю Гордійчуку почесну відзнаку Федерації футболу України «Медаль за заслуги». Також президент ФФУ подарував Герою вишиванку з логотипом федерації, м’ячі для вихованців ліцею ім. І. Богуна та запросив Героя України та вихованців його ліцею відвідати матч за Суперкубок України та матчі національної збірної. У відповідь Ігор Гордійчук запросив Андрія Павелка в гості до ліцею на відкриття нового навчального року.

Фото прес-служби ФФУ

«Я палкий шанувальник футболу і почав грати в цю чудову гру раніше, ніж навчився ходити. І протягом усього життя я грав у футбол — і в школі, і в академії, і в армії, і під час виконання міжнародної миротворчої місії. Цей вид спорту загартовує тіло і дух, що життєво необхідно на полі бою, і саме ці якості дозволяють вижити та перемогти.

Учні ліцею ім. І. Богуна також дуже люблять футбол, і, як тільки є перерва в навчанні, одразу біжать з м’ячем на поле. В ліцеї є міні-стадіон із штучним покриттям, освітленням та невеликою трибуною на 80 місць, де і відбуваються основні футбольні баталії. Федерація футболу України все правильно робить (щодо розвитку футболу в Україні — ред.) і треба продовжувати йти цією дорогою. Не можна досягти успіху за день, тиждень чи місяць, але потрібно його постійно прагнути. Щоб виростити нових Андріїв Шевченків, потрібно багато працювати, але це реально», — розповів після зустрічі Ігор Гордійчук.

Фото прес-служби ФФУ

Андрій Павелко розповів гостю про підготовку та проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА і соціальні проекти, які реалізує Федерація футболу України задля підтримки ветеранів АТО та діючих учасників Операції об’єднаних сил. Також президент ФФУ провів Ігорю Гордійчуку екскурсію Будинком футболу та пообіцяв невдовзі відвідати ліцей ім. І. Богуна разом із видатними ветеранами футболу України. «Ви — людина-легенда, і від імені усієї футбольної спільноти я щиро дякую вам за ваш подвиг та за те, що ви зробили та продовжуєте робити для нашої держави та вихованців ліцею. Федерація футболу України з великим задоволенням допоможе ліцею ім. І. Богуна в розвитку футболу та надасть для цього усю необхідну підтримку», — пообіцяв президент Федерації футболу України.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини