Меморіал Валерія Лобановського. Україна у півфіналі поступилася Ізраїлю

29 травня в столиці України на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського відбувся другий півфінальний поєдинок меморіалу Валерія Лобановського, в якому зійшлися збірні України та Ізраїлю.

Україна на цьому турнірі представлена збірною U-19, яку тренує Олександр Петраков.

Уранці в день півфіналів відбулося урочисте відкриття турніру і церемонія покладання квітів до пам'ятника легендарному тренеру.

У першому півфіналі, який проходив у Борисполі на стадіоні «Колос», зіграли команди Словенії та Греції. Словенці здобули перемогу з рахунком 3:1 і вийшли до фіналу.

У свою чергу українцям, щоб потрапити до фіналу, треба було здолати опір збірної Ізраїлю. Різниця у віці в підопічних Олександра Петракова та ізраїльских хлопців далася взнаки вже в першому таймі. Гості виглядали більш упевненими й організованими, а синьо-жовті в перші хвилини матчу більше боролися зі своїм хвилюванням. Унаслідок цього вже на 16-й хвилині команда Ізраїлю повела в рахунку. Гостра атака з центральної зони завершилася гольовим пасом Максима Плакущенка на Гавріеля Канішовськи, який упевнено реалізував свій вихід сам на сам з українським кіпером. До перерви гості могли подвоювати рахунок, але своїми шансами не скористалися.

Не поталанило й українцям. Спочатку не пощастило нападнику Владиславу Супрязі, а потім майже одразу свій шанс не використав Олексій Хахльов. Фінальної навали з боку господарів наприкінці матчу також не вийшло. Більш досвідчені гості зуміли втримати переможний рахунок і вийти до фіналу.

Таким чином, у фінальному матчі 31 травня в Борисполі на стадіоні «Колос» зіграють збірні Ізраїлю та Словенії (початок — о 15.00). Команди України та Греції розіграють бронзу. Гра розпочнеться 31 травня о 18.00 на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського.