Євген Коноплянка: «Із Салахом на полі «Ліверпуль» міг забити свої два-три голи»

Півзахисник національної збірної України Євген Коноплянка поділився думками щодо фіналу Ліги чемпіонів.

У київському поєдинку за Кубок чемпіонів «Реал» переміг «Ліверпуль» із рахунком 3:1. Одним із тих, хто уважно спостерігав за матчем, був Євген Коноплянка, який нині перебуває в розташуванні національної збірної в Харкові.

— У фіналі Ліги чемпіонів ти вболівав за «Ліверпуль». Він тебе розчарував?

— Сама команда — ні, лише той факт, що не пощастило. Мохаммед Салах отримав травму, воротар помилявся. Лоріс Каріус видав чудовий сезон, однак у найважливішій грі допустив такі ляпи... Упевнений, якби йому пробили разів 50 подібним чином, він би не припустився помилки. Також слід відзначити досвід і майстерність «Реалу». Проте якби Салах лишився на полі, «Ліверпуль» би не зупинився на одному голі. Така моя думка.

— Отже, «Реал» переміг заслужено?

— Так, якщо судити по тому, що ми побачили. Салах пішов, потім були всі ці моменти… Однак якби єгиптянин продовжив гру, свої два-три голи англійці б забили. Втратити Салаха — все одно, що «Барселоні» грати без Ліонеля Мессі. Якби Фортуна була на боці «Ліверпуля», розвиток подій міг би бути іншим.

— Як тобі атмосфера довкола фіналу, його проведення?

— Усе супер, дуже сподобалося.

— А ти відпрацьовуєш удари через себе на тренуваннях?

— Ми всі — люди, і я впевнений, що колись подібне залетить і в нас. І це може трапитися як на тренуванні, так і у фіналі Ліги чемпіонів. Як бачимо, у Гарета Бейла вийшло. Коли він пробив, то одразу не зрозумів, влучив у ціль чи ні. Усі ми здатні на подібне, однак головне — спершу дістатися до фіналу.

— Такі рішення приймаються за долю секунди?

— Звичайно, по-іншому б і не вийшло нанести удар або зберегти м’яч. Я думаю, Бейл обрав непоганий варіант. Ризик отримати травму при приземленні? Для тренування подібних ударів необхідно батути класти! Насправді, гол вийшов шикарним.

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ,

прес-аташе національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини