«Відкриті уроки футболу» на «Фестивалі чемпіонів УЄФА»

У Києві на Хрещатику 26 травня, в день, коли до української столиці, де відбувся головний футбольний поєдинок Європи, фінал Ліги чемпіонів «Реал» — «Ліверпуль», були прикуті мільйони поглядів з усього світу, у межах «Фестивалю чемпіонів УЄФА» пройшли «Відкриті уроки футболу».

На футбольний майданчик, де за день до цього грали світові футбольні легенди, вийшли понад 30 дітей, серед яких були й діти-переселенці. Вони із задоволенням займалися різноманітними розвиваючими іграми з елементами футболу. Зокрема, юні футболісти виконували вправи на техніку рухів, розвиток координації, ритму, взаємодію і спілкування. Веселі ігри та естафети стали справжнім доповненням свята. 

Директор Асоціації крос-культурних проектів (Данія) Андерс Левінсен, який завітав на захід, подарував дітлахам і волонтерам проекту м’ячі, футбольний інвентар, екіпіровку, а також поділився своїми емоціями від фестивалю:

«Я вкрай щасливий, що ми представляємо «Відкриті уроки футболу» на «Фестивалі чемпіонів УЄФА» в серці Києва! Дівчата та хлопці мають право зіграти на тому ж полі, де вчора демонстрували свій клас найкращі футболісти Європи! Ми продовжуємо нашу ініціативу, і я переконаний, що зробимо щасливою ще не одну дитину», — сказав Андерс Левінсен.

 

  

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини