Президент ФФУ: «Після багатьох втрачених років національні збірні України врешті отримають сучасний багатофункціональний тренувальний центр»

Виступаючи перед делегатами XXI Конгресу Федерації футболу України, Андрій Павелко розповів про плани будівництва спортивної бази для національних збірних.

«Відомо, наскільки важливо правильно організувати навчально-тренувальний процес для команд. Особливо національних збірних, які можуть збиратися разом лише кілька разів на рік. Упродовж останнього десятиріччя всі ми очікували на появу тренувального центру для всіх наших збірників, і лише зараз здійснені реальні практичні кроки задля реалізації цього проекту. Минулого року ми знайшли і придбали у власність відповідну земельну ділянку під Києвом і зараз готуємо проектно-будівельну документацію для реалізації цього проекту», — повідомив Павелко.

За його словами, ультрасучасний спортивний комплекс буде оснащений всім необхідним для забезпечення повноцінного процесу підготовки наших гравців, організації освітніх програм для футбольних фахівців з усієї країни і проведення дитячо-юнацьких турнірів. 

 

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини