Володимир Єзерський: «Із Чорногорією будемо знайомитися вже по ходу матчу...»

Юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2002 року народження) розпочала тижневий збір, під час якого проведе два поєдинки на турнірі в Сербії.

Напередодні цього збору головний тренер синьо-жовтих Володимир Єзерський поспілкувався з офіційним сайтом ФФУ.

— Володимире Івановичу, на найближчий збір ви викликали всіх футболістів, яких хотіли?

— На сьогоднішній день у складі команди залишилися практично всі ті виконавці, які були на минулому зборі. Відбудеться лише одна заміна. Замість динамівця Володимира Бражка, який прихворів, ми довикликали його одноклубника Віктора Близниченка. Намагаємося тримати в полі зору всіх хлопців, які за своїми якостями можуть допомогти збірній.

— У цієї команди це буде вже третій збір. Видно, що з основними гравцями ви практично визначилися...

— Не зовсім так. Я вже не раз говорив, що в такому віці хлопцям властива нестабільність. Поки що виконавці, яких ми викликаємо, не дають приводу в них сумніватися. Але час покаже.

— Які завдання будете ставити перед своїми підопічними на турнірі Миляна Милянича?

— Кров з носа перемогти в цих змаганнях ми не хочемо. Наставники виховують молодь, намагаються робити так, щоб хлопці могли якомога швидше зрозуміти те, що тренерський штаб від них вимагає.

— Свого суперника по півфіналу, Чорногорію, вивчали?

— Це дуже складно робити з однієї простої причини — у збірних цього віку ще не було офіційних матчів. Немає повноцінної інформації. Деякі моменти ми знаємо, але більш конкретно з цією командою будемо знайомитися вже по ходу поєдинку...

22 травня підопічні Володимира Єзерського у півфіналі змагань зіграють із Чорногорією. Другу пару півфіналістів склали команди Сербії та Болгарії. 24-го числа відбудуться матч за третє місце та фінал.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини