«Відкриті уроки футболу» пройшли на Сватівщині

У Сватовому на базі міського центру культури і дозвілля в межах всеукраїнського соціального проекту ФФУ «Відкриті уроки футболу» та комунікаційної кампанії Європейського Союзу «Прямуємо разом» відбувся дитячий фестиваль для учнів загальноосвітніх шкіл Сватівського району. Загалом на футбольному полі зібралося близько 200 дітей із дев’яти шкіл.

Організаторами фестивалю виступили Сватівська райдержадміністрація, Сватівська міська рада, Луганська обласна федерація футболу, Головне управління національної поліції в Луганській області, Департамент освіти і науки Луганської ОДА, управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Майданчики здорового способу життя, психолога, веселі ігри на знайомство та багато різноманітних вправ, які підготували тренери-волонтери та їхні помічники, забезпечили школярам святковий настрій та продемонстрували, що заняття спортом, зокрема футболом — дуже цікава й захоплююча справа. Також за допомогою ігор розвивалися події й на майданчику поліцейського, на якому діти активно відповідали на питання правової вікторини, визначалися з правилами руху на імпровізованому перехресті та згадували правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

По завершенні фестивалю школам було передано спортивний інвентар від Федерації футболу України й Луганської обласної федерації футболу, а від поліції Луганщини дітлахи отримали в подарунок корисну правову літературу.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини