У Києві очікують близько 100 тисяч іноземних гостей: операційний план аеропорту «Бориспіль»

На прес-конференції, присвяченій заходам напередодні фіналів Ліги чемпіонів у Києві, також йшла мова про транспортні питання.

Особливості роботи аеропортів

Особлива подія вимагає незвичайних рішень, адже фінал Ліги чемпіонів — найбільше одноденне спортивне свято у світі! Усього протягом наступного тижня в столиці очікують близько 100 тисяч іноземних гостей.

У день матчу міжнародний аеропорт «Бориспіль» очікує на 20 тисяч уболівальників, які прилетять на 100 додаткових чартерних рейсах. 26 травня на летовище буде удвічі більше пасажирів, ніж у найбільш піковий день 2017 року. Враховуючи віддаленість Києва від міст команд-фіналістів (близько чотирьох годин польоту в один бік), «Бориспіль» розробив детальний операційний план для того, щоб усі додаткові чартери залишили столицю України до 7.00 27 травня. Для того, щоб зуміти запаркувати всі літаки, які чекатимуть на фанатів після гри, «Бориспіль» закриє другу злітну зону, використає військовий сектор та розконсервує термінал B.

Транспортний периметр навколо стадіону

Транспортний периметр — остання миля до стадіону, пішохідна зона, в якій відбуватиметься обмеження руху. Це трикутник між вул. Великою Васильківською, бул. Лесі Українки та вул. Євгена Коновальця. Обмеження почнуть діяти з 06.00 26 травня, утім певні роботи поліція розпочне увечері 25-го. Для мешканців, чиї домівки знаходяться в транспортному периметрі, можливість під’їхати до свого житла на автомобілі буде за наявності паспорту та відповідної реєстрації.

Припаркувати своє авто поряд зі стадіоном також буде неможливо, тому цього дня краще користуватися громадським транспортом. Однак слід пам’ятати, що станція метро «Олімпійська» 26 травня зачиниться о 18.00.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини